uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Netika atrasts neviens produkts, kas atbilstu norādītajiem kritērijiem.

Vai jūs meklējat risinājumu, kas sniedz jums brīvību braukšanas laikā? Vai esat noguris turēt tālruni rokā? Vai varbūt sods par tālruņa lietošanu ir atņēmis jums ilūzijas? Iespējams, jūs pat lasāt šos vārdus sava automobiļa informācijas un izklaides sistēmā. Lai gan tas var šķist nekaitīgi, autoavārijas ir galvenais nāves cēlonis cilvēkiem līdz 25 gadu vecumam ASV, un gandrīz puse no šiem negadījumiem ir saistīti ar izklaidīgu braukšanu. Labākais veids, kā izvairīties no šāda likteņa, ir iegādāties tālruņa turētāju automašīnā, lai, vadot transportlīdzekli, netiktu novērsta jūsu uzmanības novēršana. Šis turētājs arī palīdzēs jums izmantot tālrunī iebūvēto navigāciju, kā arī veikt zvanus brīvroku režīmā.

Kāpēc automašīnas tālruņa turētājs ir laba ideja?


Tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, automašīnas stiprinājumi notur tālruni nemainīgā stāvoklī, lai braukšanas laikā nebūtu jāskatās uz to no augšas vai jācīnās ar to. Tas ir īpaši svarīgi, ja tālruni izmantojat GPS navigācijai vai ja jums ātri jāatbild uz zvanu. Otrkārt, auto turekļi var palīdzēt samazināt negadījuma risku, neļaujot tālrunim nokļūt redzeslokā un līdz ar to arī aizmirst par to. Un visbeidzot, auto turētājiem parasti ir stiprinājumi, ko var piestiprināt pie automašīnas ventilācijas atverēm vai paneļa, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par vietas atrašanu, kur novietot tālruni braukšanas laikā.

Kas man jāņem vērā, iegādājoties tālruņa turētāju automašīnai?

Pirms automašīnas turētāja iegādes ir jāņem vērā dažas lietas. Pirmkārt, jums ir jāzina, kāda tipa tālrunis jums ir un vai tas ir saderīgs ar automašīnas turētāju, ko plānojat iegādāties. Piemēram, daži turētāji ir paredzēti viedtālruņiem, bet citi var turēt planšetdatorus, piemēram, iPad (avots). Otrkārt, pārliecinieties, vai jūsu automašīnas paneļa/ventilācijas zona nav pārāk maza, lai nodrošinātu, ka automašīnas turētājs būs piemērots.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet dažāda veida turētājus, kuriem tomēr ir viena vissvarīgākā kopīgā iezīme - tie ir uzticami. Mēs jums apliecinām, ka mūsu veikalā iegādātais automašīnas turētājs jūsu tālrunim ir nepārspējamas kvalitātes, kas ļaus droši nostiprināt tālruni automašīnā. Atkārtota tālruni turošo skavu atkārtota novietošana vai bieža izmantošana nav problēma! Mūsu izstrādājumi iztur daudzus gadus intensīvas lietošanas, un mūsu klienti tos ļoti novērtē.

Apskatiet mūsu klāstu jau šodien un uzdāviniet sev dāvanu, kas paliks ar jums uz ilgu laiku!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl