uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Tad kad jums vajadzētu iegādāties bezkontakta termometru?
Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no jūsu vajadzībām. Bezkontakta infrasarkanie termometri ir visprecīzākais termometru veids, jo tie mēra ķermeņa temperatūru bez pieskaršanās. Bērniem tie ir nesāpīgi un ātri - mērījums aizņem apmēram 3 sekundes! Atšķirībā no tradicionālajām dzīvsudraba vai spirta ierīcēm, kas var būt neērtas, tām nav arī ilgstoši jāstāv nekustīgi. Tāpēc tas ir ieteicams vecākiem ar bērniem, vecākiem, vecākiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība temperatūras mērīšanā, sportistiem, kuru aktivitātes var izraisīt karstuma stresu, pirms stāvoklis kļūst acīmredzams, kā arī ikvienam, kurš vēlas ātri iegūt precīzus rādījumus.

Kā darbojas infrasarkanais termometrs?
Bezkontakta infrasarkanie termometri mēra temperatūru, nosakot siltuma daudzumu, ko izstaro objekts. Tajos ir objektīvs, kas fokusē un koncentrē starojumu, kuru pēc tam mēra, salīdzinot ar apkārtējās vides starojumu, lai noteiktu ķermeņa temperatūru. Atšķirībā no kontaktierīcēm tās var izmantot neērtās vai sarežģītās situācijās, kad bērnam nevar pieskarties, piemēram, kad viņš guļ.

Kādas ir citas bezkontakta infrasarkanā termometra izmantošanas priekšrocības?
Tos var izmantot priekšmetu temperatūras mērīšanai, kas ir noderīgi, gatavojot ēdienu vai diagnosticējot drudzi mājdzīvniekiem. Daži modeļi ir aprīkoti pat ar lāzera rādītājiem, lai palīdzētu jums precīzāk mērķēt! Turklāt, salīdzinot ar lielāko daļu tradicionālo termometru, ar kuriem ir dažas problēmas, tie ir ļoti pieejami.

Kuru infrasarkano staru termometru man vajadzētu iegādāties?
Tas ir atkarīgs no jūsu īpašajām vajadzībām. Pirmais solis ir izvēlēties bezkontakta un kontakta ierīces, jo to funkcijas būtiski atšķiras. Ja meklējat termometru priekšmetu un cilvēku temperatūras mērīšanai, jums būs nepieciešams termometrs ar plašu mērījumu diapazonu. Zenwire.eu jūs atradīsiet labākās bezkontakta termometra ierīces tirgū!

Mūsu termometri ir sertificētas medicīnas ierīces, ko raksturo uzticamība un ilgs kalpošanas laiks. Tāpēc iegūstiet kvalitāti, ko citi apskauž, un pasūtiet bezkontakta termometru no mums jau šodien! Aicinām jūs iepazīties ar pārējo mūsu piedāvājumu, kas noteikti jūs pozitīvi pārsteigs. Ja jums ir kādi jautājumi, mēs esam jūsu rīcībā.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl