uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Kāpēc izvēlēties elektroķīmisko alkometru?

Elektroķīmiskie spirta mērītāji ir modernākā tehnoloģija alkohola koncentrācijas mērīšanas jomā izelpotajā gaisā. Salīdzinot ar citām tirgū pieejamām tehnoloģijām, elektroķīmiskajiem alkohola mērītājiem ir raksturīgas šādas īpašības:

- Ļoti precīzi mērījumi: pateicoties elektroķīmiskajai tehnoloģijai, kas ir tāda pati kā policijas alkometros, rezultāti ir ļoti precīzi un atkārtojami.
- Plašs mērījumu diapazons: Ierīce mēra alkohola koncentrāciju no 0,00 līdz 2,00 ‰ promiļu robežās ar augstu izšķirtspēju 0,01 ‰.
- Mērījumu atmiņa: Alkometrs ir aprīkots ar atmiņu, kas ļauj saglabāt līdz pat 16 pēdējiem mērījumiem.

Inovatīvas funkcijas un lietošanas ērtums

Izmantojot elektroķīmisko alkohola detektoru, tam jābūt vienkāršam un intuitīvam. Mūsu ierīces ir aprīkotas ar virkni funkciju, kas padara to lietošanu par īstu prieku:

- LCD displejs: Viegli salasāms krāsainais displejs ar aizmugurējo apgaismojumu ļauj nolasīt rezultātus pat sarežģītos apgaismojuma apstākļos.
- Sensori mērījumu pareizības pārbaudei: Gaisa plūsmas sensors, gatavības mērījumiem sensors vai optimālās testa temperatūras sensors ir tikai dažas no funkcijām, kas garantē rezultātu precizitāti.
- Intuitīvs skaņas signāls: Informē lietotāju, cik ilgi pūst, kā arī brīdina, ja ir pārsniegts drošais alkohola daudzums.
- Energoefektivitāte: Pateicoties automātiskās izslēgšanas funkcijai, ierīce automātiski izslēdzas, ja netiek izmantota.

Kvalitāte un uzticamība - mūsu alkometru galvenās priekšrocības

Ikviens, kurš nolemj iegādāties alkometru, domā par tā kvalitāti un izturību. Mēs vēlamies jums garantēt, ka, izvēloties mūsu produktus, jūs izvēlaties pirmkārt un galvenokārt:

- Uzticamība: katrs alkometrs pirms nosūtīšanas tiek kalibrēts un ir gatavs lietošanai uzreiz pēc izņemšanas no iepakojuma.
- Izturība: visas mūsu ierīces ir izgatavotas no izturīgas ABS plastmasas, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku.
- Kvalitātes sertifikāti: Mūsu produktiem ir CE EMC un ROHS sertifikāts, kas apliecina to augsto kvalitāti un drošu lietošanu.


Elektroķīmiskie alkometri ir lielisks instruments gan profesionāļiem, gan privātpersonām, kas vēlas būt pārliecināti par savu bravūrību. Pateicoties precīziem mērījumiem un ērtai lietošanai, mūsu ierīces ir lieliska izvēle jebkuram lietotājam. Izvēlieties kvalitāti, kurai varat uzticēties. Izvēlieties arī tāda pārbaudīta ražotāja un mazumtirgotāja produktu kā Zenwire un nebaidieties no rīta atkal sēsties pie stūres.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl