uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Projektori ar WiFi Miracast un Aircast

Mini projektors WiFi projektors Android TV FULL HD 4K 18000lm autofokuss Zenwire E601H Mini projektors WiFi projektors Android TV FULL HD 4K 18000lm autofokuss Zenwire E601H
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€299,99

Regular price: €349,99

Lowest price: €349,99
gab.
parādīt vairāk
  • atlaide
  • jauns

Augstākā līmeņa bezvadu projekcija

Mūsdienu tehnoloģijas nepārtraukti attīstās, piedāvājot lietotājiem arvien modernākus risinājumus. Viens no šādiem jauninājumiem projektoru pasaulē ir iespēja straumēt attēlu bezvadu režīmā, izmantojot Miracast un Aircast tehnoloģijas. Ko tas nozīmē jums?

- Elastīgums: neatkarīgi no tā, vai attēla avots ir viedtālrunis, planšetdators vai klēpjdators, varat to bezvadu režīmā nosūtīt uz projekcijas ekrānu.
- Nav lieku kabeļu: Aizmirstiet par neizskatīgiem kabeļiem, kas stiepjas pa grīdu. Pateicoties Miracast un Aircast tehnoloģijai, jūsu telpa kļūs estētiskāka.
- Ātrs un ērts: Lai izveidotu savienojumu un baudītu izcilu projekcijas kvalitāti, ir nepieciešamas tikai dažas sekundes.

Uzlabotas tehnoloģijas komfortam

Projektori ar WiFi Miracast un Aircast ir ne tikai mūsdienīgi, bet arī ērti ikdienas lietošanai. Galvenās funkcijas, ko noteikti novērtēsiet:

- Automātisks savienojums:
- Augsta attēla kvalitāte: bezvadu straumēšana nenozīmē kompromisu attiecībā uz kvalitāti. Izbaudiet vienmērīgu un asu attēlu bez traucējumiem.
- Daudzpusība: Miracast un Aircast tehnoloģijas ir saderīgas ar daudzām ierīcēm neatkarīgi no to operētājsistēmas.

Estētika un funkcionalitāte

Izvēloties projektoru no mūsu klāsta, jūs izvēlaties produktu, kurā apvienotas modernas tehnoloģijas un estētisks dizains. Mūsu projektoru priekšrocības ir šādas:

- Mūsdienīgs dizains: Minimālisma dizains padara projektoru lieliski izskatu jebkurā interjerā.
- Intuitīva lietošana: Vienkāršas izvēlnes un skaidra saskarne padara projektora lietošanu patīkamu.
- Tehniskais atbalsts: Mūsu uzņēmums nodrošina pilnīgu atbalstu, ja rodas kādi jautājumi vai tehniskas problēmas.

Apskatiet mūsu projektoru klāstu ar WiFi Miracast un Aircast. Mēs garantējam, ka šīs ir ierīces, kas apmierinās pat visprasīgāko klientu vēlmes. Mūsu piedāvājumā ir kvalitāte un mūsdienīgums vislabākajā kvalitātē.

Projektori ar Miracast un Aircast tehnoloģiju ir arī videi draudzīga alternatīva tradicionālajām projekcijas sistēmām. Šīm ierīcēm nav nepieciešami kabeļi un tās ir energoefektīvākas, tāpēc palīdz samazināt enerģijas patēriņu un ietekmi uz vidi. Tās ir ideāls risinājums tiem, kam rūp vide un kas vēlas dot savu ieguldījumu planētas aizsardzībā.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl