uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

SMART projektori ar Android vai Linux, kas atbalsta WiFi

Mini projektors WiFi projektors Android TV FULL HD 4K 18000lm autofokuss Zenwire E601H Mini projektors WiFi projektors Android TV FULL HD 4K 18000lm autofokuss Zenwire E601H
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€299,99

Regular price: €349,99

Lowest price: €349,99
gab.
parādīt vairāk
  • atlaide
  • jauns

Tehnoloģijas un veiktspēja visaugstākajā līmenī

Šajā digitālās transformācijas laikmetā mēs sagaidām ne tikai funkcionālu, bet arī tehnoloģiski modernu aprīkojumu. Mūsu projektori 100 % atbilst šīm prasībām. Lūk, dažas galvenās funkcijas, kas mūsu produktus atšķir no citiem:

- Dažādas tehniskās specifikācijas: Mēs piedāvājam dažādas jaudas projektorus - sākot no modeļiem ar 4800 lūmeniem, kas ir ideāli piemēroti ikdienas lietošanai mājās, līdz profesionāliem modeļiem ar vairāk nekā 10000 lūmeniem, kas paredzēti sarežģītākām projekcijas vidēm.
- Uzlabotas operētājsistēmas: Izvēloties starp Android un Linux, jūs varat būt droši par vienmērīgu un stabilu ierīces darbību.
- WiFi atbalsts: Mūsu projektori, pieslēdzoties bezvadu tīklam, veiksmīgi aizstās tradicionālos televizorus, ļaujot jums piekļūt plašam tiešsaistes satura klāstam.

Pārdomāti risinājumi lietotāju ērtībām

Komforts un ērtības ir katra jauno tehnoloģiju entuziasta sirdslieta. Tieši to piedāvā mūsu projektori:

- Automātiskā fokusēšana: projektora pozīcijas maiņa? Jums nav jāuztraucas par fokusēšanu - ierīce to izdarīs automātiski.
- Projekcijas lielums: Iebūvēti skaļruņi: iespēja projicēt līdz pat 200 collu projekciju ir kinematogrāfiska pieredze jūsu mājās.
- Iebūvēti skaļruņi: Ar tiem jums nav nepieciešams ieguldīt līdzekļus papildu audioiekārtās - mūsu projektori nodrošinās skaidru un skaļu skaņu seansa laikā.

Daudzpusība un saderība

Mūsu SMART projektori ir ne tikai modernas tehnoloģijas, bet arī daudzpusīgi lietojami. Tie piedāvā:

- Populāru platformu atbalsts: Netflix, YouTube, HBO GO un daudzi citi straumēšanas pakalpojumi, kas ir tālvadības pults sasniedzamības attālumā.
- Dažādas pieslēgvietas: HDMI, VGA, USB un dažādas citas ieejas, lai pieslēgtu praktiski jebkuru ierīci.
- Straumēšanas funkcija: netraucēta video un audio straumēšana, izmantojot Miracast vai Bluetooth.

Katram no mums iegādātajam Zenwire projektoram ir pievienoti nepieciešamie piederumi - barošanas bloks, tālvadības pults, kabelis un tīrīšanas lupatiņa. Klientu apmierinātības labad mēs pievienojam arī detalizētu lietotāja rokasgrāmatu. Aicinām iepazīties ar mūsu pilno piedāvājumu un izvēlēties projektoru, kas atbildīs visām jūsu vēlmēm. Mūsu piedāvājums ir atbilde pat visprasīgāko lietotāju vajadzībām.
Mēs varam lepoties arī ar ļoti pozitīvām atsauksmēm no mūsu klientiem par mūsu piedāvātajiem projektoriem. Īpaši atzinīgi ir novērtēta mūsu Android vai Linux viedo projektoru attēla kvalitāte, kā arī mūsu produktu bezvadu savienošana ar ierīcēm.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl