uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

USB-C uz HDMI adapteru tehnoloģiskās priekšrocības

Šajā tehnoloģiju revolūcijas laikmetā, kad ierīces kļūst arvien modernākas, nepieciešamība pēc augstas kvalitātes aksesuāriem, kas atvieglo šo ierīču lietošanu, kļūst par prioritāti. USB-C uz HDMI adapteri ir radīti, lai apmierinātu šīs cerības, piedāvājot:

- Samsung DEX un Huawei Easy Projection funkciju atbalstu daudziem modeļiem: Tās ļauj pārvērst viedtālruni par mini datoru, nodrošinot darbvirsmas datora veiktspēju mobilajā formātā.
- Plug & amp; Play standarts: Atvadieties no ilgstošas instalēšanas un sarežģītiem draiveriem. Mūsu adapteri darbojas, tiklīdz tos pievienojat ierīcei.
- Augsta attēla kvalitāte: Līdz pat 4K (3840X2160p) izšķirtspējas atbalsts nodrošina pārsteidzošu attēla asumu. Ja jūsu monitors neatbalsta 4K, adapteris automātiski pielāgos labāko pieejamo attēla kvalitāti.

Dizains un funkcionalitāte - lieliska kombinācija

Labi izstrādātas ierīces apvieno ne tikai funkcionalitāti, bet arī estētiku. Mūsu USB-C uz HDMI adapteros mēs esam parūpējušies par katru detaļu:

- Kompakts izmērs: daudzpusība jebkurā situācijā. Pateicoties kompaktajam izmēram un vieglajam dizainam, adapteris ir ideāli piemērots nēsāšanai rokassomiņā vai mugursomā.
- Power Delivery 100 W (daži modeļi): Tas ne tikai ļauj pieslēgties monitoram, bet arī kalpo kā strāvas avots klēpjdatoram vai tālrunim. Atbalsta ātru uzlādi un datu pārsūtīšanu vienā.
- Prestižais alumīnija korpuss: nodrošina ne tikai papildu izturību, bet arī piešķir elegantu izskatu, kas uzlabos jebkuras darba vietas profesionālo raksturu.

Kāpēc mūsu USB-C uz HDMI adapteris ir obligāti nepieciešams jebkurā komplektā?

Izvēloties ierīces piederumu, ir vērts pievērst uzmanību ne tikai tā funkcionalitātei, bet arī uzbūves kvalitātei un atbalstam. Lūk, ar ko mūsu adapteri atšķiras no konkurentiem:

- Daudzpusība: mūsu adapteris ir ideāls risinājums neatkarīgi no tā, vai plānojat to izmantot mājās, darbā vai ceļā.
- Nav nepieciešams papildu barošanas avots: Pateicoties 100 W Power Delivery funkcijai (daži modeļi), jūs varat uzlādēt ierīces un vienlaikus baudīt augstas kvalitātes attēlu.
- Lietotāju apstiprināta kvalitāte:

Ar mums jūs pārliecināsieties, ka ir iespējams apvienot modernās tehnoloģijas ar funkcionalitāti un stilu. Izvēlieties kvalitāti un pieredzi, ko jums sniegs mūsu USB-C uz HDMI adapteris. Izbaudiet tehnoloģijas bez ierobežojumiem!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl