uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Netika atrasts neviens produkts, kas atbilstu norādītajiem kritērijiem.

Pašlaik tirgū ļoti populārs datortehnikas iegādes veids ir pēciznomāšanas klēpjdatori.
Šāda veida risinājums ļauj par salīdzinoši nelielu summu iegādāties aprīkojumu ar lielisku veiktspēju.

Vispirms ir vērts definēt frāzi "pēcnomas klēpjdators" Lielās organizācijās strādā liels skaits darbinieku un tiek izmantoti daudzi datori. Neraugoties uz cenu samazinājumu, reti kad ir rentabli iegādāties tik lielu aprīkojuma daudzumu, jo ir nepieciešami vienreizēji izdevumi.

Datorus tāpat kā automašīnas var ņemt līzingā. Tās tiek nomātas ikmēneša maksājumos, ļaujot uzņēmumam sadalīt izmaksas vairākos mazākos maksājumos. Nomas perioda beigās iekārtas tiek atdotas atpakaļ iznomātājam, lai uzņēmumam nebūtu jāmaksā par to iznīcināšanu.

Līzinga uzņēmums pārdod vecos datorus uzņēmumiem, kas tos atjauno un pēc tam pārdod tālāk, bet uzņēmums ņem modernāku aprīkojumu. Augstas klases klēpjdatorus parasti pārdod tālāk pēc nomas termiņa beigām, un, tā kā tas ir "augstākās klases" aprīkojums, tas jaunajam īpašniekam var kalpot vēl daudzus gadus.

Ja meklējat augstas veiktspējas aprīkojumu, kas kalpos vairākus gadus, pēcnomas klēpjdators būs lielisks risinājums.
Mēs iegādājāmies praktiski neizmantotu datoru, un par jaunas iekārtas cenu ieguvām daudz labāku veiktspēju. Tam piemīt arī lieliska kvalitāte, jo izmantoti augstas kvalitātes materiāli, kas padara to izturīgu un funkcionālu daudzus gadus. Ja vēlaties uzzināt vairāk par klēpjdatoriem pēc nomas, lūdzu, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni.

Mūsu pēcnomas aprīkojuma klāstā atradīsiet dažādus klēpjdatoru kategorijas produktus. Mēs jau gadiem ilgi pārdodam pēcnomas klēpjdatorus, un mums ir daudz apmierinātu klientu, kuri ir izmantojuši šādu pakalpojumu. Mums ir plaša pieredze pēcnomas iekārtu pārdošanā. Noklikšķiniet uz jūs interesējošā klēpjdatora, un, atverot jaunā produkta lapu, jūs atradīsiet padziļinātu klēpjdatora aprakstu un attēlus. Varat būt pārliecināts, ka šādā veidā iegādājaties pārbaudītu tehnoloģiju ar ievērojami labāku veiktspēju nekā jaunam datoram. Protams, taustāmie ietaupījumi būs kaut kas, kas jums sagādās prieku un ļaus jums piešķirt līdzekļus citiem priekiem.

Laipni lūgti Zenwire.eu pasaulē. Šeit jūs atradīsiet labāko aparatūru par vislabākajām cenām.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl