uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

KĀDU PULSA OKSIMETRU, CE-SERTIFICĒTU PIRKSTU PULSA OKSIMETRU MAN VAJADZĒTU IZVĒLĒTIES?
Atbilstoši jūsu vajadzībām mēs nodrošinām jūs ar augstas kvalitātes pirkstu pulsa oksimetru, lai mērītu tādas svarīgas dzīvībai svarīgas pazīmes kā skābekļa piesātinājums un pulsa ātrums. Mūsu veikalā jūs atradīsiet pirkstu pulsa oksimetru, kas nepieciešams precīziem mērījumiem.

PULSA OKSIMETRS, KAM TAS TIEK IZMANTOTS?
Pirksta pulsa oksimetrs ļauj izmērīt piesātinājumu un pulsa ātrumu, kas ir īpaši noderīgi, lai uzraudzītu svarīgas dzīvības rādītājus, piemēram, vīrusu infekcijas laikā. Mūsu veikalā atradīsiet augstas kvalitātes pulsa oksimetrus, kas veic precīzus mērījumus. Ir svarīgi, lai šāda veida ierīces būtu pareizi kalibrētas - tikai tad tās rādīs precīzus rādījumus atbilstoši pārbaudāmās personas veselības stāvoklim.

KAM PAREDZĒTS PIRKSTU PULSA OKSIMETRS?
Pirkstu pulsa monitors ir noderīga ierīce, lai:

- seniori,

- bērni

- pieaugušie

- darbinieki,

citiem vārdiem sakot, ikvienam! Ir vērts nodrošināt papildu drošību ar tādu ierīci kā pirkstu pulsa oksimetrs. Mūsdienās tā ir ierīce, kas vajadzības gadījumā ļauj veikt ātru sākotnējo diagnostiku ikvienam. To var izmantot ne tikai slimnīcās un veselības centros vai ārstu kabinetos - jums var būt sava privāta ierīce, ko varat izmantot jebkurā laikā. Tā nelielais izmērs ļaus jums ņemt to līdzi, lai kurp jūs dotos.

MEDICĪNISKAIS PIESĀTINĀTĀJS
Ar medicīnisko piesātinātāju uz pirksta varēsiet izmērīt asins piesātinājuma līmeni, kas ir skābekļa piesātinājuma līmenis asinīs. Tas tiek darīts vienkārši un neinvazīvi, uzliekot piesātinātāju uz pirksta. Pēc brīža gaidīšanas tiks saņemts mērījumu rezultāts. Šī ierīce ir īpaši noderīga vecāka gadagājuma cilvēkiem un visu vecumu slimniekiem. Piesātinājums ir viens no visdrošākajiem parametriem, kad runa ir par veselību. Pandēmijas laikā sātinātāji ir kļuvuši arvien populārāki, un tagad tie ir viena no visbiežāk iegādātajām ierīcēm (aiz termometriem) lietošanai mājās. Ir vērts pieminēt, ka piesātinājuma mērījums var glābt dzīvību un bieži vien mērījuma rezultāts izlemj, vai ātrā palīdzība tiek nosūtīta pie pacienta.

Kāpēc iegādāties pulsa oksimetru Zenwire.eu?
Sertifikācija - atslēgas vārds. Mūsu ierīces atbilst spēkā esošajiem standartiem, un tām ir attiecīga sertifikācija, kas ļauj tās izmantot kā dzīvības rādītāju mērīšanas rīkus. Ir vērts pievērst uzmanību šiem jautājumiem, jo mūsdienās daudzi negodīgi pārdevēji cenšas pārdot klientiem apšaubāmas kvalitātes pulsa oksimetrus, kas nav autoritatīvi un var apdraudēt veselību vai pat dzīvību. Zenwire saviem produktiem sniedz garantiju - mēs zinām, cik svarīga ir jūsu un jūsu tuvinieku drošība.

Aicinām iepazīties ar veikala piedāvājumu.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl