uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Daudzi cilvēki cieš no melnajām un baltajām punktiņiem uz ādas. Ja esat viens no šiem cilvēkiem, tad jūs zināt, cik tas var būt nomācoši. Iespējams, nevēlaties parādīties sabiedrībā, piemēram, ar melnajiem vai baltajiem punktiņiem uz deguna. Ir vienkāršs veids, kā atbrīvoties no melngalvju un balto galvu problēmām: melngalvju un balto galvu vakuums! Šī ierīce izsūc visus piemaisījumus, lai tie nevarētu nodarīt turpmāku kaitējumu jūsu ādai. Tas ir arī ļoti pieejams, tāpēc ir vērts apsvērt, ja jums ir problēmas ar melnajiem un baltajiem pinnēm!

Kā darbojas melngalvju vakuums?
Melngalvju un balto galviņu vakuums iztīrīs jūsu poras ar vakuuma spēku. Tas darbojas tāpat kā parasts putekļu sūcējs, taču tas ir paredzēts netīrumu noņemšanai no jūsu ādas, nevis netīrumu un putekļu noņemšanai no dažādām virsmām! Viss, kas jums jādara, ir jānospiež šī ierīce uz sejas, kur ir melnie vai baltie punktiņi. Putekļsūcējam vajadzētu tos iesūkt, lai tos varētu noņemt ar citiem līdzekļiem (piemēram, ar pīlinga skrubi). Pārliecinieties, ka uz vienas vietas putekļu sūcējs netiek turēts pārāk ilgi, citādi tas var sabojāt šo ādas daļu! Kādos gadījumos jālieto putekļu sūcējs ādas kopšanai?
Jebkurā situācijā, kad jums ir nepatīkami ādas bojājumi, piemēram, melngalvji un baltalkšņi. Tie daudziem cilvēkiem aizņem bezmiega naktis. Šāda veida putekļu sūcējs ir alternatīva dārgiem apmeklējumiem pie kosmetologa. Jūs maksājat vienu reizi - izmantojat visu laiku!

Ja ar citiem līdzekļiem nevarat atbrīvoties no melnajām vai baltajām galviņām, varat apsvērt iespēju izmantot ādas vakuumu. Ja esat izmēģinājis bezrecepšu produktus, bet tie nedarbojās, ir pienācis laiks izmēģināt ko jaunu! Melngalvju un baltgalvju vakuums var būt lielisks veids, kā atbrīvoties no šiem ādas plankumiem. Tas ir lēts, viegli lietojams un patiešām darbojas! Tāpēc vairs negaidiet - iegādājieties melngalvju un ūsu noņemšanas vakuumu jau šodien!

Ja meklējat lētu ierīci, kas var noņemt no ādas melnos un baltos punktus, tad risinājums ir putekļu sūcējs! Šī ierīce izsūks visus piemaisījumus, lai tie vairs nevarētu nodarīt kaitējumu jūsu ādai. To ir arī ļoti viegli lietot, tāpēc jums nebūs nekādu problēmu, lai sāktu darbu. Negaidiet ilgāk - iegādājieties putekļu sūcēju melngalvju un balto galvu noņemšanai jau šodien!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl