uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16

USB-C centrmezgla dokstacija 16 in1 displeja saite 3x HDMI USB 3.0 mini ligzda Ethernet 1000 Mbps SD, kas paredzēts Macbook M1 M2 Zenwire DS933

Huby i adaptery USB-C - Zenwire - Najnowsze trendy
 • atlaide
Pieejamība: Augsta pieejamība noliktavā ! Pasūtiet jau šodien !
Publicēts iekšā: Kup do 16:45 - otrzymaj paczkę w następnym dniu roboczym!
Piegāde: Cenā nav iekļautas iespējamās maksājumu izmaksas pārbaudiet piegādes metodes
Cena: €199,99 €209,99 199.99
Zemākā cena 30 dienu laikā pirms akcijas: €200,00 If the product is sold for less than 30 days, the lowest price since the product went on sale is displayed.
daudzumus gab.
 • Pērc un saņem 790 parādīt KLUBS.
 • Apmainiet tos pret produktiem un atlaidēm turpmākajiem pirkumiem [?]
product-return

Vienmērīga atgriešanās Latvijas punktā

box-orange

Piegāde 2-5 darba dienu laikā [?]

star

Iepērcieties droši. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

express-delivery

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai izsekotu savam sūtījumam.

calendar

Līdz 14 dienai atgriešanai

credit-card

Droši un ērti maksājumi

Produkta vērtējums
Piegādātājs: Zenwire
Produkta kods/SKU: 7775643

Apraksts

DISPLEJA SAITES HUB USB-C ADAPTERS 16W1 ZENWIRE AR POSTU: 3X HDMI, 2X USB 3.0 + 2X USB 2.0, SD UN MICRO SD (MAKS. 2 TB), MINI LIGZDA (AUSTIŅAS UN MIKROFONS), GIGABIT ETHERNET RJ-45 1000 MBPS, USB -C DATU PĀRSŪTĪŠANA, USB-C BAROŠANAS PIEGĀDE 100 W ĀTRĀ UZLĀDE

✅ Vai esat noguris meklēt savam Macbook datoram USB-C centrmezglu ar M1/M2 procesoru, kas ir saderīgs un atbalstīs vairākus HDMI monitorus paplašinājuma un spoguļa režīmā? Mums ir risinājums jums. Zenwire Display Link dokstacija.

 • Display Link standarta atbalsts, iespēja strādāt uz trim monitoriem vienlaikus - dokstacijā ir iebūvēta papildu mikroshēma, kas pēc Display Link programmatūras instalēšanas ļaus izmantot vairākus papildu monitorus Extend Mode vai Spoguļa režīms pat Macbook M1 un M2 , kā arī Windows, Android un citos. Maksimālais, ko varat iegūt, ir 4K@30Hz un 2K@50Hz.
 • Display Link ļauj pārraidīt audio video signālu pat caur parastu USB 3.0 vai USB-C portu ar 3.1 vai 3.0 atbalstu. Šajā gadījumā varat izmantot līdz diviem monitoriem 2x 2K@50Hz izkārtojumā.
 • 3x HDMI – viens no nedaudzajiem tirgū pieejamajiem adapteriem, kas ļauj vienlaikus pieslēgt līdz 3x HDMI monitoriem.
 • Dokstacijai ir pat 16 savienotāji. Tas nodrošina izcilu daudzpusību.
 • USB-C Power Delivery 100 Fast Charge — nodrošina ātru MacBook uzlādi un vienlaicīgu centrmezgla lietošanu un nodrošina papildu jaudu, piemēram, ārējiem diskdziņiem,
 • Gigabit Ethernet RJ-45 1000 Mbps - nodrošina ātru datu pārraidi ar ātrumu līdz 1000 Mbps
 • 4 USB savienotāji. 2x USB 3.0 + 2x USB 2.0 — USB 3.0 pārsūtīšana 5 Gb/s līdz 10x ātrāk nekā USB 2.0 + 2x USB 2.0
 • Atbalsts SD un micro SD kartēm līdz 2TB
 • Augsta materiālu kvalitāte. Alumīnija korpuss.
 • Savietojams ar Macbook M1 un M2 un citiem! Arī ar HDMI paplašinātajā režīmā.

Jaunākais 2023. gada modelis, vismodernākā versija.

Zenwire DisplayLink 16-in-1 dokstacija. Palieliniet sava klēpjdatora vai Macbook daudzpusību, produktivitāti un iespējas. Iespēja vienlaikus atbalstīt līdz trim monitoriem.

Zenwire adapteris ļauj vienlaikus pievienot līdz pat trim monitoriem , ļaujot katrā no tiem parādīt atsevišķu saturu . Tas atbalsta daudzus sadarbības veidus ar ierīcēm, kas pārraida attēlu, tostarp:

 • ✅Spoguļa režīms - ekrāna dublēšana no klēpjdatora ārējā ierīcē. Katrā monitorā tas pats saturs.
 • ✅ Paplašinātais režīms - izmantojot ārējo ekrānu kā papildu darbvirsmu, uz kuras var atrasties papildu saturs. Pateicoties Display Link atbalstam, šo funkciju varat izmantot arī Macbook M1 un M2. Katrā no trim monitoriem varat parādīt atšķirīgu saturu.
 • Izmantojiet savas ierīces efektīvāk, izmantojot šo funkciju.

  DATORA SAVIENOTĀJI IETEKMĒ DOKSTACIJAS DARBĪBU:

 • Lai vienlaikus izmantotu trīs monitorus, pārliecinieties, vai jūsu ierīce atbalsta Thunderbolt 3.0 vai 4.0 vai USB-C portu ar displeja pieslēgvietas atbalstu vai alternatīvo režīmu ar enerģijas piegādes atbalstu. Šādā izkārtojumā viens monitors var atbalstīt līdz 4K@30Hz, bet pārējie divi 2K@50Hz.
 • Ja jūsu aprīkojumam nav iepriekš minēto savienotāju, neuztraucieties! Jūs joprojām varat izmantot Display Link dokstaciju, pat pievienojot to parastam USB 3.0 vai USB-C portam, kas ir saderīgs ar USB 3.0 vai USB 3.1. Tad varēsi izmantot divus papildu monitorus trīs vietā. Šādā izkārtojumā divi monitori var atbalstīt ne vairāk kā 2K@50Hz.
 • ZENWIRE 16W1 DISPLAY LINK USB-C ADAPTERIM IR ŠĀDI SAVIENOTĀJI:

  1. ✅ RJ-45  Gigabit Ethernet 1000 Mbps - nodrošiniet īpaši ātru internetu un izmantojiet to bez aizkaves, aizkavēšanās vai WiFi pārtraukumiem.
  2. ✅ 3x HDMI —  iespēja vienlaikus pievienot līdz trim monitoriem pagarināšanas un spoguļa režīmā arī Macbook M1 un M2: 1x 4K@30Hz + 2x 2K@50Hz.
  3. ✅ 4 USB savienotāji. 2x USB 2.0 ir saderīgs arī ar USB 3.0 + 2x USB 2.0.
  4. ✅ USB-C ar Power Delivery 3.0 100 W atbalstu - izmantojiet adapteri un vienlaikus uzlādējiet savu Macbook/klēpjdatoru, nodrošiniet ātru uzlādi un papildu jaudu tam pievienotajiem piederumiem.
  5. ✅ USB-C pieslēgvieta kabeļa pievienošanai, kas savieno dokstaciju ar datoru.
  6. ✅ Kontaktligzda 5V 2a strāvas adaptera pievienošanai, lai nodrošinātu dokstacijas papildu strāvu.
  7. ✅ 2x Mini ligzda austiņām / skaļruņiem un mikrofonam - pievienojiet austiņas, mikrofonu vai skaļruņus šiem savienotājiem.
  8. ✅ USB-C datu pārsūtīšana —  ports, ko izmanto datu pārsūtīšanai starp datoru un USB-C savienotām ierīcēm, piemēram, tālruni, ārējo USB zibatmiņu utt.
  9. ✅ 2x USB 3.0 — tas ir  10 reizes ātrāks nekā USB 2.0 .
  10. ✅  Micro SD/TF  karšu lasītājs - nolasa 2TB kartes.
  11. ✅ Micro SD karšu lasītājs - nolasa 2TB kartes.
  12. ✅ USB-C 3.1 / Thunderbolt 3.0 spraudnis -  ļauj savienot adapteri ar ierīces USB tipa C ligzdu.

  16IN1 ZENWIRE DISPLEJA SAITES DOKAS STACIJAS ĪPAŠĪBAS:

  • ✅ Atbalsts jaunākajām tehnoloģijām 2023. gadam — izmantojiet adapteri, kas atbalsta jaunākos savienotāju standartus, piemēram: Display Link, HDMI 4K@30Hz, gigabit Ethernet 1000 Mbps, Power Delivery 100W
  • ✅ Display Link – jaunums tirgū, iespēja savienot vairākus monitorus pat tad, ja datora grafiskā karte atbalsta tikai vienu. Risinājums, kas ļauj vienlaicīgi pieslēgt līdz pat trim monitoriem Macbook M1 un M2 režīmā Extend un Mirror. Turklāt, pateicoties Display Link, jūs varat pievienot datoram divus papildu monitorus, pat ja tā grafiskā karte atbalsta tikai vienu.
  • ✅ Plug & Play -  adapteris darbojas uzreiz pēc savienojuma ar mērķa ierīci. Lai pilnībā izmantotu Display Link, programmatūra ir jālejupielādē no ražotāja vietnes.
  • ✅ Iespēja pieslēgt līdz pat trim monitoriem vienlaikus -  Maksimāli vienu no monitoriem 4K@30Hz izšķirtspējā un pārējos divus 2K@50Hz.
  • ✅ Daudzpusība - darbojas ierīcēs ar Apple Mac OS, kā arī Windows, Linux un Android.
  • ✅ Drošība -  adapteris atbilst CE un ROHS standartiem, padarot to drošu jums un videi.
  • ✅ Modern Chip - iebūvēta  aizsardzība pret pārkaršanu.

  ADAPTERS ATBALSTA SAMSUNG DEX UN HUAWEI EASY PROJEKCIJU.

  Savienojiet viedtālruni ar adapteri un izmantojiet to kā datoru, pateicoties Samsung DEX un Huawei Easy Projection.

  PARĀDĪT SAITI. SASNIEDZIET MAKSIMĀLU PRODUKTIVITĀTI, VIENLAIKUS ATBALSTOT LĪDZ TRIM HDMI MONITORIEM.

  • Pieņemot, ka jūsu klēpjdators atbalsta Thunderbolt 3.0 vai 4.0 vai USB-C ar displeja porta vai alternatīvā režīma atbalstu un strāvas padevi. Doks ļauj attēlot saturu trīs monitoros ar izšķirtspēju līdz 4K 30 Hz vienā no monitoriem un 2K 50 Hz uz pārējiem diviem. Display Link adapteris ir arī saderīgs ar zemāku izšķirtspēju.
  • Ja jūsu klēpjdatoram nav iepriekš minēto savienotāju, bet ir USB 3.0 vai USB-C ar USB 3.0 vai USB 3.1 atbalstu, jūs joprojām varat izmantot Display Link dokstaciju un pievienot līdz diviem ārējiem monitoriem ar izšķirtspēju 2K@ 50Hz uz to.
  • DisplayLink darbojas operētājsistēmās Mac OS, Windows, Android, Linux.

  PALIELINIET SAVA MACBOOK M1 M2 PRODUKTIVITĀTI, IZMANTOJOT ZENWIRE DOKSTACIJU AR DISPLAY LINK.

  Ir vērts zināt, ka Macbooks ar M1 un M2 procesoriem ļauj atbalstīt tikai vienu papildu monitoru. Daudziem lietotājiem tas var radīt neērtības, un diemžēl lielākā daļa tirgū pieejamo adapteru neatrisina šo problēmu, it īpaši, ja runa ir par pagarināšanas režīmu (atsevišķs saturs katrā no papildu ekrāniem). Šīs problēmas risinājums ir Zenwire Dock ar Display Link atbalstu, kas ļauj vienlaikus izmantot vairākus monitorus pat neskatoties uz pašreizējiem Macbook datoru ierobežojumiem.

  Izmantojiet līdz pat trim monitoriem un parādiet atšķirīgu saturu katrā ar Zenwire 16-in-1 DisplayLink dokstaciju arī Macbook M1 un M2. Atbrīvojieties no ierobežojumiem.

  SADERĪBA AR IERĪCĒM:

  • ✅Apple  MacBook 12 (2015-2023), Pro 13, Pro 15 (2016-2023), Macbook Air (2018-2023), Macbook Pro 16 (2021-2023), iPad Pro ar USB C savienotāju, saderīgs ar Macbook datoriem ar procesoriem M1, M1x un ar M2 procesoriem
  •  Jebkurš Windows dators un klēpjdators ar atbilstošu sistēmas versiju un USB-C ligzdu ar Thunderbolt 3.0 vai 4.0 atbalstu vai USB-C displeja portu ar barošanas piegādes atbalstu.
  •  Citas Linux un Android ierīces ar USB-C ligzdu ar Thunderbolt 3.0 vai 4.0 atbalstu vai USB-C displeja portu ar barošanas piegādes atbalstu.

  Un daudzas citas ierīces, kas aprīkotas ar USB C pieslēgvietu un atbalsta displeja portu vai Thunderbolt 3.0 vai Thunderbolt 4.0.

  SADERĪBA AR SISTĒMĀM:

  • ✅ Windows 11, 10, 8, 7
  • ✅Apple Mac OS — atbalsta pagarināšanas režīmu Macbook M1 un M2, izmantojot Display Link.
  • ✅Linux/Ubuntu
  • ✅ Android

  Adapteris var darboties arī ar viedtālruņiem un planšetdatoriem ar USB-C pieslēgvietu.

  IEKĻAUJIETIES AUDIO PASAULĒ, AR MINI DZEMZES POSTU

  Dokstacijai ir mini ligzdas savienotāji austiņām un skaļruņiem  , kas nozīmē, ka cita starpā varat pievienot:

  • ✅Mikrofons
  • ✅ Skaļruņi
  • ✅ Austiņas ar mikrofonu
  • ✅ un citi

  DISPLAYLINK SAVIENO VAIRĀKUS DISPLEJUS PAPLAŠINĀJUMA/ALTERNATĪVĀ REŽĪMĀ AR MACBOOK M1 UN M2 UN CITIEM.

  • Programmatūra Display Link un papildu īpaša mikroshēmojuma klātbūtne Zenwire dokstacijā ļauj vienlaikus izmantot līdz trim HDMI monitoriem Extend režīmā . Pat Macbooks M1 un M2 un citās versijās.
  • Pateicoties Display Link atbalstam, savā ierīcē varat izmantot vairākus papildu monitorus, pat ja tās grafiskā karte atbalsta tikai vienu papildu monitoru.
  • Display Link ļaus datoram pievienot līdz pat diviem papildu monitoriem, pat USB 3.0 vai USB-C savienotājiem ar 3.0 vai 3.1 atbalstu.
  • Programmatūru Display Link varat lejupielādēt bez maksas no programmas nodrošinātāja vietnes synaptics.com sadaļā Display Link. Uzstādīšana ir vienkārša, ātra un bezmaksas.

  Display Link programmatūra ir pieejama operētājsistēmām Mac OS, Windows, Android, Chrome OS un Ubuntu.

  IZBAUDIET ZENWIRE USB-C DISPLAY LINK 16-IN-1 ADAPTERI, VEICOT DAŽAS VIENKĀRŠAS DARBĪBAS.

  1. Vispirms instalējiet Display Link programmatūras lejupielādi no programmatūras pārdevēja vietnē synaptics.com sadaļā Display Link. Šīs programmatūras instalēšana ir nepieciešama, lai pilnībā izmantotu šīs dokstacijas potenciālu.
  2. Pievienojiet USB strāvas kabeli 5V 2A strāvas adapteri (iekļauts) centrmezglam un USB strāvas adapterim (USB strāvas adapteris nav iekļauts. Darbosies lielākā daļa USB lādētāju, kas atbalsta Quick Charge 3.0 vai 5V 2A).
  3. Savienojiet USB-C ar USB-C kabeli, savienojot datoru ar centrmezglu un datoru/klēpjdatoru/macbook datoru (iekļauts).
  4. Nospiediet barošanas pogu uz centrmezgla, lai to palaistu. Jūs uzzināsit, vai centrmezgls ir ieslēgts un darbojas, kad centrmezgla gaismas diode iedegas zilā krāsā.
  5. Pievienojiet ierīces un kabeļus centrmezglam, kuru vēlaties izmantot, un izbaudiet tā darbību :).

  Programmas Display Link panelī varat konfigurēt monitoru displeja izkārtojumu atbilstoši savām pašreizējām vajadzībām.

  ZENWIRE DOKSTACIJA ATBALSTA DISPLAY LINK. KĀPĒC IR VĒRTS IZVĒLĒTIES?

  • DisplayLink mikroshēma ļaus vienlaikus pievienot līdz pat trim HDMI monitoriem, ļaujot tos izmantot Extend un Mirror režīmā pat Macbook M1 un M2. Citiem vārdiem sakot, katrā monitorā varat attēlot dažādu saturu un nosūtīt uz tiem audio un video signālus.
  • Iespēja vienlaikus savienot divus vai trīs monitorus , pat ja datora grafiskā karte ļauj pievienot tikai vienu monitoru.
  • Iespēja izmantot divus papildu monitorus pat tad, ja doks ir pievienots parastajam USB 3.0 vai USB-C ar 3.1 vai 3.0 atbalstu. Tātad jūs varat iegūt iespēju pievienot divus papildu monitorus pat tad, ja jūsu dators sākotnēji neatbalsta šo funkciju.
  • 16 savienotāju klātbūtne nodrošina augstu daudzpusību.
  • Savienojuma iespēja caur kabeli nodrošina iespēju novietot dokstaciju uz galda vai citas virsmas, lai nodrošinātu atbilstošas ergonomiskās īpašības un estētiku.
  • Atbalsts jaunākajām tehnoloģijām nodrošina izmantošanu visaugstākajā līmenī.
  • Augsta produkta kvalitāte.

  KĀPĒC ŠĪ PRODUKTA CENA IR AUGSTĀKA NEKĀ DAUDZIEM CITIEM CENTRMEZGLIEM TIRGŪ?

  Šī atšķirība galvenokārt ir saistīta ar tehnoloģiju, kādā šī dokstacija ir aprīkota. DisplayLink atbalstam ir jāizmanto uzlabota elektronika un papildu komponenti, kas palielina šāda adaptera ražošanas izmaksas vairākas reizes. Šobrīd šī ir vienīgā metode, kas ļauj pieslēgt Macbook M1 M2 vairākus papildu monitorus Extend režīmā. Turklāt, pateicoties šai dokstacijai, attēlu var pārsūtīt pat caur parasto USB 3.0, kas arī nav iespējams ar daudziem citiem adapteriem. Produkts ir augstas kvalitātes izgatavots no labākajiem nozarē izmantotajiem materiāliem.

  AR ZENWIRE 16IN1 DISPLAY LINK ADAPTERI, JŪS SAŅEMT:

  • ✅ USB-C Display Link 16in1 Zenwire dokstacija
  • ✅ USB-C uz USB-C kabelis datora savienošanai ar dokstaciju.
  • ✅ Papildu USB-C uz USB 3.0 kabelis, lai savienotu dokstaciju ar datoru, izmantojot USB 3.0 portu.
  • ✅ USB kabelis dokstacijas barošanai ar 5V 2A ligzdu
  • ✅ Gaumīgs iepakojums
  • ✅  Lietotāja rokasgrāmata

  UNIKĀLA MOBILITĀTE, PATEICOTIES KOMPAKTIEM IZMĒRIEM:

  • Izmēri: 205x77x23 mm (milimetros)
  • Svars: 300g (g)
  • USB-C uz USB-C kabeļa garums: 82 cm
  • USB 2.0 kabeļa garums 5V 2A strāvas adapterim: 120 cm
  • Krāsa: sudraba (sudraba)

  Piegādes izmaksas Cenā nav iekļautas iespējamās maksājumu izmaksas

  Piegādes stāvoklis:
  Komplektā lētāk!
  uz augšu
  Veikals ir skatīšanas režīmā
  Skatīt pilno lapas versiju
  Sklep internetowy Shoper.pl