uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Netika atrasts neviens produkts, kas atbilstu norādītajiem kritērijiem.

Jūs neesat viens, ja mājās jūtaties nedroši. Tāpēc ir svarīgi, lai jūsu mājoklis būtu pēc iespējas drošāks, jo īpaši tad, kad jūs neesat tajā. Videodomofons ir ļoti noderīgs, jo tas nodrošina drošību kā nekad agrāk. Jautājums ir šāds: kā darbojas video interkoms? Kad jums vajadzētu to iegādāties savam mājoklim?

Kā darbojas video domofons?

Videodomofons darbojas tā, ka persona, kas nospiež ieejas pogu, var sazināties tiešraidē ar kādu iekšpusē esošu personu, izmantojot uzstādīto kameru un mikrofonu. Jūs faktiski varat viņus redzēt un runāt ar viņiem, neatverot durvis vai ieejas vārtus (kas padara jūsu māju neaizskaramu pret ielaušanos).
Pēc uzstādīšanas video domofons nodrošina papildu drošības līmeni un mieru mājas īpašniekiem un viņu ģimenēm. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties darbā, darīšanās vai atvaļinājumā, zinot, ka kāds var redzēt un aprunāties ar cilvēku, kas atrodas pie durvīm, jūs varēsiet justies mierīgāk. Tātad, ja meklējat papildu drošību un sirdsmieru, tad video domofons ir ideāls risinājums!


Kad ir noderīgs video domofons?

Patiesībā jebkurā situācijā. Iedomājieties, ka esat atvaļinājumā un kāds zvana uz jūsu dzīvokļa vai mājas durvīm vairākus simtus kilometru no jums. Varbūt tas ir kurjers, varbūt kaimiņš, kurš vēlas jums paziņot, ka ir plīsusi caurule un jums ir nepieciešams iekļūt dzīvoklī. Tā vietā, lai katrai personai norādītu savu tālruņa numuru, varat vienkārši izmantot interkomu kā krīzes saziņas ierīci.

Pēdējā laikā to arvien vairāk iecienījuši vecāka gadagājuma cilvēki. Tas ir drošs saziņas veids ar personu pie durvīm un ļauj pārliecināties, ar ko jums ir darīšana, neatverot durvis! Vecāka gadagājuma cilvēkiem video domofons ievērojami palielinās drošības sajūtu viņu pašu četrās sienās.

Neatkarīgi no tā, kādēļ esat nolēmis iegādāties šo aprīkojumu, Zenwire garantē augstākās kvalitātes produktu. Mēs aicinām jūs uz mūsu elektronikas pasauli, kas noteikti jums patiks. Zenwire.eu ir veikals, kas piedāvā risinājumus, kas atvieglo ikdienas dzīvi un nodrošina vislielāko rūpību par klientiem. Mēs piedāvājam jums labākās kvalitātes produktus un ekspressūtījumu, lai jūs pēc iespējas ātrāk varētu izbaudīt savu jauno aprīkojumu.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl