uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16

Par mums

Zenwire ir Polijas zīmols, kas specializējas elektronisko preču pārdošanā. Mūsu galvenā produktu kategorija ir  USB-C adapteri un centrmezgli , kā arī GSM piederumi. Mūsu portfelis nepārtraukti paplašinās, un mēs ieviešam jaunus inovatīvus produktus un risinājumus, lai apmierinātu mūsu prasīgos klientus.

Mūsu piedāvātos produktus galvenokārt raksturo augsta darba kvalitāte par pieņemamām cenām. Attiecības ar klientiem mums ir ļoti vērtīgas, tāpēc mēs cenšamies nodrošināt visaugstākā līmeņa pakalpojumu kvalitāti katrā pasūtījuma posmā.

Zenwire.eu ir mūsu oficiālā vietne, kurā varat tieši iegādāties Zenwire produktus . Jūs varat paļauties uz ātru pasūtījumu apstrādi 24 stundu laikā un efektīvu pēcpārdošanas servisu. Mēs nodrošinām augstākā līmeņa pakalpojumus katrā darījuma posmā.

Ja jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr esam priecīgi jums sniegt padomu un palīdzēt! :)

Esam atvērti sadarbībai ar citām biznesa struktūrām. Ja vēlaties pārdot mūsu produktus, lūdzu, sazinieties ar mums. Piedāvāsim pievilcīgus cenu nosacījumus un atbalstu.

Mēs vēlamies sadarboties ar žurnālistiem, emuāru autoriem, Youtuberiem un ietekmētājiem no tehnoloģiju nozares! Ja Tev ir savs medijs, lūdzu, sazinies ar mums, uzrādi savu profilu un kopīgi izdomāsim, kā varam viens otru atbalstīt :).

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl