uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai izsekotu savam sūtījumam.

calendar

Atgriešanās termiņš līdz 14 dienai

product-return

Bezrūpīga atgriešana

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

USB C 3.1 DOKSTACIJAS KLĒPJDATORIEM, MACBOOK UN TĀLRUŅIEM.
Šeit varat iegādāties USB C dokstacijas, ko dēvē arī par USB C centrmezgliem, USB C adapteriem vai USB C pieslēgvietu replikatoriem un kas ļauj paplašināt Windows klēpjdatora, macbook vai pat tālruņa pieslēgvietas. Ja nolemsiet iegādāties USB C klēpjdatora dokstaciju, varēsiet ātri pieslēgt klēpjdatoru un palielināt tajā pieejamo pieslēgvietu skaitu. Varat izvēlēties dažādus risinājumus, piemēram, vienkāršas 3-in-1 dokstacijas, kā arī sarežģītākas 10-in-1 dokstacijas. Aplūkojiet mūsu piedāvājumu un izvēlieties risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, neatkarīgi no tā, vai meklējat lētu USB C dokstaciju vai modernāku risinājumu.

UNIVERSĀLA THUNDERBOLT 3.0 USB C DOKSTACIJA MACBOOK, KLĒPJDATORIEM UN TĀLRUŅIEM
Izmantojot mūsu USB C dokstacijas no Polijas zīmola Zenwire, jūs paplašināsiet savu ierīci ar šādiem savienotājiem:

HDMI 4K un FULL HD

USB 3.0

SD un micro SD

Ethernet RJ-45 ar gigabitu 1000 Mbps tehnoloģiju

mini džeks

Enerģijas piegāde

VGA

Displeja pieslēgvieta

Thunderbolt 3.0

Thunderbolt 4.0

Izmantojot šīs pieslēgvietas, USB C dokstacijai varēsiet pievienot tādas ierīces kā monitoru, projektoru, televizoru, peli, atmiņas karti, tastatūru, SD atmiņas karti, austiņas un daudz ko citu. Mūsu dokstacijas darbojas ar Windows, Mac OS, Android un pat Linux. Tās atbalsta Samsung DEX un Huawei Easy Projectiom, tāpēc varat tās pievienot tālrunim un palielināt savu produktivitāti.

DELL, HP, SURFACE, LENOVO, APPLE, ACER, ASUS UN SAMSUNG DEX KLĒPJDATORU DOKSTACIJA
Mūsu USB C dokstacijas ir universālas. Tas nozīmē, ka tie bez problēmām darbosies ar visu ražotāju klēpjdatoriem. Zenwire USB C dokstacija būs piemērota DELL XPS, Apple Macbook Pro un Air, HP Envy, Asus Zenbook, Lenovo Yoga un daudziem citiem. Ierīcei ir jābūt tikai USB C pieslēgvietai failu pārsūtīšanai, audio un video pārsūtīšanai un uzlādei. Mūsdienās mēs arvien biežāk sastopamies ar aparatūru, kas atbilst šiem standartiem.

Izvēlieties gudri, izvēlieties ZENWIRE.
Izvēloties mūsu produktus, jūs varēsiet būt mierīgs un nodrošināt uzņēmējdarbības nepārtrauktību. Lētāki analogi, kas bieži vien ir apšaubāmas kvalitātes, papildus tam, ka tie var vienkārši nedarboties, diemžēl bieži vien nodara kaitējumu mūsu iekārtām. Nesertificētas ierīces var pat izraisīt iekārtas aizdegšanos.

Izvēloties Zenwire, jūs varat garantēt, ka jūsu aprīkojumam tiks piedāvāti augstākās kvalitātes produkti. Negaidiet, pasūtiet šodien.

 

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl