uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

HDMI 2.0 specifikācija: Izrāviens pārraides kvalitātē


Tehnoloģiju pasaulē svarīga ir katra detaļa. Viena no šīm detaļām, kas ir ietekmējusi video un audio pārraides kvalitāti, ir HDMI 2.0 standarta ieviešana. Tas nodrošina daudz plašākas iespējas nekā tā priekšgājēji. Kāpēc ir vērts ieguldīt līdzekļus HDMI 2.0 kabeļa iegādē?

- Augstāka izšķirtspēja: HDMI 2.0 atbalsta video formātus līdz pat 4K ar 60 kadriem sekundē, padarot attēlu ne tikai skaidrāku, bet arī vienmērīgāku.
- Joslas platums: pateicoties palielinātam joslas platumam līdz pat 18 Gbps, HDMI 2.0 var vienlaikus pārraidīt vairāk datu, tādējādi nodrošinot labāku video un audio kvalitāti.
- Plašas krāsu paletes atbalsts:
- Paplašināts audio atbalsts: Atbalsta līdz pat 32 audio kanāliem, kas nodrošina reālistiskāku ekrāna attēlu.
- Paplašināts audio atbalsts: Atbalsta līdz pat 32 audio kanāliem, kas nodrošina patiesu telpisko skaņu.

HDMI 2.1 specifikācija: Solis pretī nākotnei


Ja domājat, ka HDMI 2.0 ir iespēju virsotne, tad HDMI 2.1 piedāvās vēl modernākas funkcijas un risinājumus. Ko piedāvā šis jaunākais standarts?

- 8K un pat 10K izšķirtspējas atbalsts: tas paver durvis uz mājas izklaides nākotni, piedāvājot līdz šim nebijušu attēla kvalitāti.
- Dinamiskais HDR: HDMI 2.1 automātiski pielāgo katru kadru reālajā laikā, padarot attēlu vēl dinamiskāku un detalizētāku.
- Mainīgā atsvaidzināšanas ātruma (VRR) atbalsts: Ideāli piemērots spēlētājiem, VRR pielāgo atsvaidzināšanas ātrumu atbilstoši konsoles vai personālā datora veiktspējai, novēršot attēla "izsmērēšanas" efektu.
- Uzlabots audio atgriezeniskais kanāls (eARC): Ļauj nodrošināt augstākas kvalitātes audio pārraidi starp ierīcēm bez papildu audio kabeļa.

Kāpēc ieguldīt līdzekļus HDMI 2.0 un 2.1 kabeļos?


Jūs esat mājas kino entuziasts, audiovizuālās jomas profesionālis vai vienkārši vēlaties baudīt vislabāko attēla un skaņas kvalitāti savā mājoklī, ieguldījums HDMI 2.0 un 2.1 kabeļos sniegs jums daudz priekšrocību:

- Ieguldījums nākotnē: tehnoloģiju standarti attīstās satraucošā ātrumā. Izvēloties HDMI 2.1 kabeli, Jūs esat gatavs gaidāmajām inovācijām video un audio jomā.
- Atpakaļejošā savietojamība: HDMI 2.0 un 2.1 kabeļi ir savietojami ar iepriekšējām HDMI standarta versijām, kas nozīmē, ka tos var izmantot ar lielāko daļu esošo ierīču.
- Kvalitātes optimizācija:

Summējot, HDMI 2.0 un 2.1 kabeļi ir ne tikai vienkāršs kabelis, bet arī atslēga uz pilnvērtīgu video un audio kvalitāti jūsu mājās vai darbavietā.

Summējot, HDMI 2.0 un 2.1 kabeļi nav tikai vienkāršs kabelis, bet gan atslēga uz pilnvērtīgu video un audio kvalitāti jūsu mājās vai darbavietā.

Jaunākais, kas ir nepieciešams, lai nodrošinātu pilnvērtīgu video un audio pārraidi. Izvēloties tos, jūs ieguldāt līdzekļus kvalitātē, komfortā un nākotnē. Pārliecinieties paši un pievienojieties apmierināto lietotāju rindām!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl