uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Vai meklējat labākās kvalitātes adapterus savām mājas vai uzņēmuma ierīcēm?
Jūs esat nonācis labākajā adresē. Zenwire.eu veikalā jums ir pieejami risinājumi, kas noteikti sniegs jums daudz priekšrocību!

Mini Display Port uz HDMI kabeļi ļaus pārvērst jebkuru ārējo ekrānu par mājas kinozāli, kad ar šo ierīci pieslēgsiet datoru. Varat skatīties filmas Full HD formātā un mājas kinozālē pilnā skaļumā. Tas ir tāpēc, ka šī adaptera maksimālais iespējamais skaļums nodrošina augstas kvalitātes skaņu ārējā ekrānā. Šis augstas kvalitātes mini DisplayPort kabeļa pārveidotājs padarīs jūsu aprīkojuma esošās iespējas pārsteidzošas. Jūs iegūsiet augstāku pieredzes līmeni, un attēla un skaņas kvalitāte noteikti jūs patīkami pārsteigs.

ADAPTĒRS/KABELEJS NO USB-C 3.1 UZ DISPLAYPORT 4K 60HZ 1.8M ir vēl viens no mūsu ieteikumiem mūsu klientiem. Šāda veida adapteris noteikti patiks MacBook lietotājiem, kuri cīnās ar Wi-Fi izbalēšanas problēmu, kad kabeļi tiek savienoti bez piemērota plastmasas korpusa, kas novērš traucējumus. Mūsu kabeļi ir aprīkoti ar ABS plastmasas kabeļu instalācijas aizsardzību, lai novērstu traucējumu problēmu.

Lieliski, vai ne? Un ko vēl mēs piedāvājam klientiem? Labākā kabeļu kvalitāte. Zenwire rūpīgi rūpējas par katras mūsu piedāvātās ierīces ražošanu, tāpēc jūs varat būt droši, ka jūsu iegādātais Zenwire produkts vienmēr būs augstākās kvalitātes. Šī uzmanība detaļām nodrošina, ka Zenwire produkti ir ne tikai tehniski izcili, bet arī estētiski pievilcīgi. Zenwire produkti ir eleganti katrā detaļā, un tie ļauj jums izcelties no pūļa.

Piedāvājumā ir visu veidu komponenti tādām ierīcēm kā datori, planšetdatori, klēpjdatori un viedtālruņi, kas ir arī īpaši viegli, salīdzinot ar citu uzņēmumu analogiem. Kāpēc tas ir svarīgi? Pirmkārt, tas atvieglos ceļošanu, ja jums būs nepieciešams ņemt līdzi piederumus.

Zenwire.eu aicina jūs savā pasaulē. Mūsu veikalā varēsiet veikt izmaiņas, kas pozitīvi ietekmēs jūsu darba un izklaides pieredzi mobilajās un datora multimediju ierīcēs. Apskatiet mūsu veikalā piedāvāto plašo klāstu un veiciet savu pasūtījumu jau šodien. Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mūsu speciālistiem, kuri labprāt atbildēs uz jūsu jautājumiem.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl