uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Kas ir USB-C un kāpēc tas ir kļuvis tik populārs?


USB-C, saukts arī par USB Type-C, ir revolucionārs risinājums savienojamības standartu pasaulē, kas ir ieviesis jaunu ēru pārsūtīšanas ātruma, uzlādes un daudzpusības ziņā. Tā kompaktais dizains un atgriezeniskais spraudnis padara to ne tikai ērtāku lietošanā, bet arī daudzpusīgāku salīdzinājumā ar citiem USB standartiem.

• Reversais spraudnis: viens no visaugstāk novērtētajiem USB-C aspektiem ir tas, ka nav “augšējās” vai “apakšās”. To var ievietot jebkurā veidā, kā vēlaties, novēršot vilšanos, mēģinot pievienot kontaktdakšu.
• Ātrums: USB-C ne tikai piedāvā ātru datu pārsūtīšanas ātrumu, pateicoties USB 3.1, bet arī atbalsta Thunderbolt 3 tehnoloģiju, kas nodrošina datu pārsūtīšanas ātrumu līdz 40 Gbps.
• Daudzpusība: USB-C ir kļuvis par standartu daudzām jaunām ierīcēm, sākot no viedtālruņiem līdz klēpjdatoriem, kamerām un pat dažām spēļu konsolēm.


Galvenās USB-C kabeļu priekšrocības


Lai gan USB-C ir kļuvis populārs daudzu iemeslu dēļ, standarta galvenās priekšrocības izceļ to no citiem savienojamības risinājumiem.

• Vairāku protokolu atbalsts: ar atbilstošiem adapteriem USB-C var atbalstīt HDMI, VGA, DisplayPort un citus savienojumu veidus.
• Ātra uzlāde: USB-C piedāvā atbalstu ātrās uzlādes tehnoloģijām, piemēram, USB barošanas padevei, nodrošinot ātrāku ierīču uzlādi.
• Vairākuzdevumu veikšana: papildus datu pārsūtīšanai un uzlādei USB-C var vienlaikus pārsūtīt video un audio signālus.
• Nākotnes droša tehnoloģija: tā kā daudzas jaunas ierīces izmanto USB-C kā standartu, investējot šajā tehnoloģijā, jūs ieguldāt nākotnē.


Kā izvēlēties pareizo USB-C kabeli?


Tā kā tirgū ir pieejamas tik daudz iespēju, ir vērts zināt, ko meklēt, izvēloties USB-C kabeli.

• Sertifikācija: meklējiet sertificētus kabeļus, kas atbilst drošības un kvalitātes standartiem.
• Pārsūtīšanas ātrums: ja nepieciešams maksimālais ātrums, meklējiet kabeļus, kas atbalsta USB 3.1 vai Thunderbolt 3.
• Materiāls un konstrukcija: augstas kvalitātes kabeļi bieži ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem un piedāvā papildu funkcijas, piemēram, pastiprinājumu vietā, kur kabelis saskaras ar spraudni.

Rezumējot, USB-C ir tehnoloģija, kas ir mainījusi mūsu ierīču savienošanas veidu. Tā daudzpusība, ātrums un ērtības padara to par obligātu ikvienam tehnoloģiju entuziastam un ikvienam, kas vēlas būt informēts par jaunākajām tehnoloģiju tendencēm. Iegādājieties pārbaudītu produktu no Zenwire un izbaudiet funkcionālu USB-C kabeli.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl