uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Automašīnas turētāji ar QI induktīvo lādētāju

Ja meklējat automašīnas turētāju savam tālrunim ar iebūvētu induktīvo lādētāju, mums ir ideāls produkts.

Mūsu automašīnas bezvadu uzlādes turētājs ir saderīgs ar visiem tālruņiem, kas atbalsta induktīvo uzlādi, un to var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām. Ar šo automašīnas tālruņa turētāju jūs vairs nekad neuztrauksieties par akumulatora darbības laiku!

Kāpēc izvēlēties auto turētājā iebūvētu induktīvo lādētāju?

Automašīnas turētājs ar iebūvētu induktīvo lādētāju ir lieliska izvēle klientiem, kuri vēlas uzlādēt tālruni braukšanas laikā, vienlaikus izmantojot tā funkcijas. Uzlāde nekādā veidā netraucē izmantot, piemēram, navigācijas funkcijas vai brīvroku telefona zvanus.

Automašīnas tālruņa turētāji ar iebūvētu bezvadu uzlādes paliktni palīdzēs mazināt uzmanības novēršanu un nodrošinās drošāku braukšanu. Induktīvie auto lādētāji ir viens no mūsu populārākajiem produktiem! Automašīnas turētājs ar iebūvētu induktīvo lādētāju ir viegli lietojams un nodrošinās jūsu drošību braukšanas laikā.

Lietošanai gatavajā komplektā, kurā ietilpst automašīnas turētājs ar bezvadu lādētāju, ir lietošanas instrukcija poļu valodā, USB barošanas kabelis uz USB-C, izplūdes restes skava, kas ļaus jums uzstādīt produktu uz ventilācijas atverēm redzamības zonā, un elegants iepakojums, ko var izmantot kā dāvanu iepakojumu, ja vēlaties kādam uzdāvināt šādu ierīci.

Papildu priekšrocība ir roktura satveršanas sistēma uz tālruņa, kas aktivizējas, pieskaras roktura aizmugurējai daļai. Rokturi paši savelkas bez nepieciešamības tos manuāli regulēt pēc tam, kad esat pieskāries attiecīgajam punktam.

Kad runa ir par pašu lietošanu un šādā turētājā ievietotā tālruņa leņķa vai orientācijas regulēšanu, ražotājs ir pieņēmis izaicinājumu un piedāvā plašas regulēšanas iespējas. Turētājs noliecas visās plaknēs, lai jūs varētu to ideāli pielāgot savām vajadzībām!

Pārbaudiet tālruņu turētāju klāstu automašīnā ar induktīvo lādētāju tagad un nekavējoties pasūtiet - mēs garantējam jūsu apmierinātību un uzticamu darbību ilgu laiku!

Vai meklējat citus līdzīgas kategorijas produktus? Mūsu sortimentā ir arī lādētāji, USB kabeļi, adapteri, savienotāji, pārveidotāji, centrmezgli, dokstacijas un daudzas citas elektroniskās ierīces, kas atvieglos jūsu ikdienas darbu. Apskatiet mūsu piedāvājumu zenwire.eu. Mēs esam jūsu rīcībā!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl