uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Mūsu augstas kvalitātes lādētāji palīdzēs ātri un ērti uzlādēt tālruni vai planšetdatoru.

 

Uzlādējiet viedtālruni ātrāk, izmantojot tehnoloģiju Quick Charge 3.0. Pateicoties plašam iespēju klāstam, varat izvēlēties, kā vēlaties uzlādēt savu ierīci. Varat izvēlēties induktīvos lādētājus, tīkla lādētājus un atsevišķus kabeļus, piemēram, USB-C, iPhone lightning un micro USB. Izlemiet pats, vai vēlaties uzlādēt tālruni vai planšetdatoru ar vadu vai bezvadu lādētāju, izmantojot induktīvo lādētāju. Šeit atradīsiet arī auto lādētājus. Izpētiet plašu ierīču uzlādes iespēju klāstu un atrodiet risinājumu, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām.

 

Kāpēc izvēlēties Zenwire.eu?

 

Zenwire.eu ir plašs lādētāju un uzlādes piederumu klāsts. Mēs piedāvājam plašu uzlādes iespēju klāstu, lai jūs varētu izvēlēties vislabāko risinājumu sev vai kā dāvanu kādam citam. Neatkarīgi no jūsu vēlmēm mēs piedāvāsim jums piemērotu lādētāju.

 

Mūsu piedāvājumā esošie lādētāji ir kvalitatīvi produkti par pieejamu cenu. Jums ir iespēja iegādāties lādētājus, uzlādes kabeļus vai atsevišķus lādētājus. Mūsu izstrādājumi ir izstrādāti, domājot par vidi, un tie atbilst RoHS prasībām, kas nozīmē, ka tie nesatur bīstamus materiālus.

 

Uzlādes risinājumi ikvienam.

Mēs piedāvājam plašu induktīvo lādētāju klāstu, ko var izmantot jebkurā situācijā. Varat izvēlēties plakanus lādētājus, lādēšanas paliktņus un vertikālus lādētājus. Ja bieži ceļojat, uzlādes paliktnis ir lielisks veids, kā ietaupīt vietu uz naktsskapīša.

 

Mūsu klāstā atradīsiet arī bezvadu induktīvos lādētājus, kas ļaus uzlādēt tālruni bez kabeļiem. Visi mūsu izstrādājumi ir pieejami dažādās pievilcīgās krāsās, tāpēc tie iederas jebkurā interjerā.

 

Kādas ir uzlādes risinājumu priekšrocības?

Ar mūsu lādētājiem viedtālruņa vai planšetdatora uzlāde ir ātra un vienkārša. Varat uzlādēt tālruni, lai kur jūs atrastos, nevis stundām ilgi gaidīt, līdz tas uzlādējas mājās. Tas nozīmē, ka jums nav jāgaida visa diena, līdz ierīce tiks uzlādēta, jo ir nepieciešams tikai parasts kontaktdakša savienojums. Varat izvēlēties lādētājus ar dažādiem uzlādes ātrumiem, lai vienmēr varētu ātri un ērti uzlādēt tālruni.

 

Arī uzlādes kabeļi ir svarīga mūsu piedāvājuma daļa. Mums ir pieejami dažāda garuma USB-C, Lightning un micro USB kabeļi, tāpēc jums nekad vairs nebūs jāuztraucas, ka jums beigsies kabelis. Vienkārši izlemiet, kādu kabeļa garumu vēlaties izvēlēties, un pievienojiet to savam grozam. Izbaudiet!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl