uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

ADAPTER HUB USB-C SSD korpuss M2 8in1 HDMI 4K SD USB 3.0 PD M.2 Zenwire ADAPTER HUB USB-C SSD korpuss M2 8in1 HDMI 4K SD USB 3.0 PD M.2 Zenwire
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€57,49

Regular price: €69,99

Lowest price: €69,99
gab.
parādīt vairāk
  • atlaide
Adapteris Lightning Ethernet Rj45 LAN iPhone iPad iPad Adapteris Lightning Ethernet Rj45 LAN iPhone iPad iPad
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€17,49

Regular price: €22,49

Lowest price: €20,00
gab.
parādīt vairāk
  • atlaide
ADAPTERIS USB-C mini ligzda 3,5 mm AUX DAC ADAPTERIS USB-C mini ligzda 3,5 mm AUX DAC
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€7,00

gab.
parādīt vairāk
HUB 4in1 SPLITTER PORT SPLITTER 4x USB 3.0 HUB 4in1 SPLITTER PORT SPLITTER 4x USB 3.0
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€9,99

gab.
parādīt vairāk
HUB 4x USB 3.0 USB-C 5-in-1 HUB HUB Zenwire HUB 4x USB 3.0 USB-C 5-in-1 HUB HUB Zenwire
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€15,00

gab.
parādīt vairāk

USB-C 3.1 Zenwire centrmezgli, kas saderīgi ar Thunderbolt 3.0. Paplašini Macbook iespējas ar USB-C adapteri savam klēpjdatoram un tālrunim !
USB-C Zenwire centrmezgli un adapteri ir mūsu galvenā produktu kategorija, kurā mēs specializējamies. Mūsu USB-C 3.1 sadalītāji ļauj paplašināt jūsu ierīces, piemēram, Macbook, Android viedtālruņus vai Windows klēpjdatorus, ar papildu pieslēgvietām. Izmantojot mūsu USB C adapterus, varat papildināt savu aprīkojumu ar tādām pieslēgvietām kā USB 3.0, HDMI 4K, Thunderbolt 3.0, Ethernet RJ-45 ar 1000 Mbps Gigabit tehnoloģiju, mini Jack, SD un micro SD kartes, USB C Power Delivery ports, lai varētu vienlaikus lietot un uzlādēt savu aprīkojumu. Pateicoties šīm funkcijām, USB-C adapteris var darboties kā karšu lasītājs, dokstacija vai tīkla adapteris.

USB-C koncentrators, kas palīdz paplašināt portus klēpjdatorā
Izlemiet pats, kā vēlaties paplašināt sava klēpjdatora iespējas ar mūsu Zenwire USB-C centrmezglu palīdzību. Varat izvēlēties 3in1, 7in1, 9in1 un 10in1 C tipa daudzporti. Tiem, kam nepieciešams vienkāršāks risinājums, mēs piedāvājam USB-C 3.1 HDMI 4K kabeli, lai tālruni, planšetdatoru vai datoru varētu savienot ar monitoru vai televizoru. Tas ir saderīgs kā Thunderbolt 3.0 adapteris, un jūs varat izmantot visus mūsu produktus kā Macbook adapteri. USB C tipa HDMI kabelis darbojas kā MHL HDMI adapteris.

Daudzi no mūsu C tipa USB sadalītājiem darbojas ar Samsung DEX un Huawei Easy Projection (projekcijas režīms), tāpēc varat pievienot viedtālruni, tālruni vai planšetdatoru mūsu adapterim un izmantot to kā datoru. Visi mūsu USB-C 3.1 adapteri ir saderīgi gan ar Mac OS, gan Windows 10 un Android. Daudzi no tiem darbojas arī ar iPad Pro planšetdatoriem, kas aprīkoti ar USB-C 3.1. Visi mūsu adapteri ir saderīgi ar Thunderbolt 3.0.

Kuru USB-C adapteri izvēlēties? Zenwire centrmezgli ir risinājums !
Izmantojiet Zenwire adapteri, kā jūs to darītu ar dokstaciju, lai pieslēgtu klēpjdatoru, piemēram, Dell XPS, HP Envy, HP Spectre, Microsoft Surface GO, Lenovo Carbon X1 un atsevišķus Yoga modeļus, Huawei Matebook X, X Pro, E, Asus Zenbook un Flip, Apple Macbook Air un Pro ar 12, 13, 15 un 16 collu ekrāniem. Mūsu USB-C koncentrators Macbook Pro un Air ir lieliska izvēle, lai paplašinātu Apple ierīču iespējas. Tie lieliski darbosies kā Thunderbolt 3.0 adapteris.

Paplašiniet klēpjdatora iespējas ar papildu funkcijām. Mūsu USB C centrmezgli ļauj datoram pievienot tādas ierīces kā monitorus, projektorus, televizorus, printerus, lādētājus, peles, atmiņas kartes, interneta kabeļus, ārējos CD diskus, austiņas, skaļruņus un citas ierīces.

Mūsu produktus raksturo augsta kvalitāte, elegants dizains, pieņemama cena un pēcpārdošanas atbalsts.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl