uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Rūpējieties par savu veselību un saviem tuviniekiem.
Rūpēties par savu veselību un skaistumu ir vieglāk, ja ir pieejams atbilstošs aprīkojums. Mūsu klāstā ir termometri, pulsa oksimetri un melngalvju ekstraktori. Ja vēlaties rūpēties par sejas ādu un atbrīvoties no melnajiem punktiņiem, paļaujieties uz pārbaudītiem melngalvju ekstraktoriem. Pie mums ir pieejami apstiprināti un droši produkti, kas mainīs jūsu dzīvi!

Mēs piedāvājam arī medicīniskos piesātinātājus, kas mēra piesātinājumu un citas dzīvības rādītājus. Atcerieties, ka tikai sertificētas medicīniskās ierīces ir autoritatīvas, tāpēc to iegādei ir jāpievērš īpaša uzmanība. Par laimi, Zenwire.eu piedāvā tikai pārbaudītus un pareizi kalibrētus produktus.

Vēl viens no mūsu produktiem sadaļā "Veselība un skaistums" ir bezkontakta termometri, kas kļūst arvien populārāki. Termometram vajadzētu būt būtiskai sastāvdaļai katrā medicīnas kabinetā. Tas norāda, kāda ir mūsu ķermeņa temperatūra. Ja vēlaties ātrus un precīzus mērījumus, izvēlieties Zenwire infrasarkano staru termometrus. Mūsu produkti nodrošina visas ģimenes veselību un ļauj jums viegli un patīkami kontrolēt savas un ģimenes locekļu dzīvības rādītājus.

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties mūsu Zenwire.eu veikalu?
Visi produkti ir 100% oriģināli. Visus mūsu produktus piegādā tieši ražotāji, kas pozitīvi ietekmē produktu kvalitāti. Mēs garantējam visu mūsu piedāvāto preču absolūtu autentiskumu! Vēl viena priekšrocība ir pievilcīgā cena attiecībā pret produktu kvalitāti. Jūs neliksiet vīlušies arī mūsu speciālistu servisā un tehniskajā atbalstā. Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu iegādātajām iekārtām, vienmēr varat sazināties ar mums, lai mēs varētu jums palīdzēt novērst neskaidrības vai darbības problēmas. Turklāt mēs jums palīdzēsim izvēlēties piemērotāko risinājumu, kas kalpos gadiem ilgi.

Zenwire nozīmē kvalitāti.
Mēs esam pārliecināti par mūsu izstrādājumu augsto kvalitāti. Balstoties uz mūsu ilggadējo pieredzi, mēs saviem klientiem veidojam labāko ikdienas preču datubāzi. Mēs pastāvīgi paplašinām savu sortimentu un cenšamies apmierināt klientu prasības. Mēs garantējam jūsu apmierinātību ar iegādātajām precēm un ātru nosūtīšanu, lai jūs varētu tās baudīt pēc iespējas ātrāk.

 

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl