uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Indukcijas lādētāji, bezvadu, ātrā tālruņa uzlāde.
Indukcijas lādētājs - ļauj ātri un ērti uzlādēt tālruni bezvadu režīmā, lai uzlādētu viedtālruni bez nepieciešamības to pieslēgt.

Induktīvā uzlāde tiek uzsākta, novietojot saderīgu ierīci uz bezvadu lādētāja. QI lādētājs lieliski noderēs cilvēkiem, kuri vēlas izmantot savu ierīci, lai veiktu tālruņa zvanus, rakstītu un saņemtu e-pasta ziņojumus vai īsziņas uzlādes laikā.

Īpašas drošības funkcijas aizsargā to no pārkaršanas vai īssavienojuma. Mūsu lādētāji sasniedz 10 W, 15 W un 20 W uzlādes ātrumu. Bezvadu lādētāja izmantošana veicina optimālu akumulatora izmantošanu. Tādējādi akumulators saglabā savu kalpošanas laiku. Komplektā ir iekļauts 0,5 m kabelis. Tālruņa induktīvie lādētāji nodrošina ātras uzlādes iespēju (FAST CHARGE). Ja vēlaties uzzināt, kurš induktīvais lādētājs būs piemērots. Mūsu bezvadu lādētāji būs piemēroti Apple, Samsung, Xiaomi, kā arī Huawei un daudziem citiem viedtālruņiem ar QI bezvadu uzlādi.

Induktīvie lādētāji ir arvien populārāks risinājums, ko izmanto ražotāji. To futūristiskais dizains un unikālā tehnoloģija nodrošina ērtības, kādas šo ierīču vēsturē nav izdevies sasniegt nevienam citam lādētājam. Kabeļa trūkums, kas savieno tālruni ar lādētāju, noteikti ir liela priekšrocība, kas ir galvenā šo ierīču iezīme, kuru virza tālruņu pircēji. Bezvadu uzlāde ir mūsdienīgs risinājums. Pats induktīvais lādētājs ļaus tam saglabāt estētisku izskatu, piemēram, uz rakstāmgalda vai naktsgaldiņa.

Bezvadu lādētāji ir arī risinājums viedtālruņu lietotāju biežāk sastopamajām problēmām. Sapinušies kabeļi, saplēstas lādēšanas ligzdas, problēmas ar tālruņa savienošanu ar tradicionālo lādētāju ar kabeli - tiklīdz nolemsiet izmantot induktīvo lādētāju, šīs problēmas jums vairs nebūs!

Protams, ir vērts pieminēt, ka jums jāizvēlas pārbaudītu ražotāju lādētāji, kuriem ir attiecīgie apstiprinājumi. Tikai šādi lādētāji būs droši ne tikai jūsu ierīcēm, bet arī jums. Šaubīgas ierīces var radīt materiālus zaudējumus un dažkārt pat miesas bojājumus. Pārbaudiet mūsu piedāvājumu - mēs garantējam vislabākās kvalitātes risinājumus.

Skatiet arī produktus no šādām kategorijām: tīkla lādētāji, auto lādētāji un powerbankas un uzlādes kabeļi.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl