uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Tiešsaistes spēļu pasaulē valda liela konkurence, un, ja meklējat perfektu peli vai tastatūras paliktni, lai uzlabotu savu sniegumu, tad meklējiet tālāk. Zenwire.eu piedāvā kvalitatīvus produktus, kas izturēs daudzas cīņas, izlietas sulas vai kafiju un, pats galvenais, paliks ar jums ilgāk nekā citu uzņēmumu peļu paliktņi. Vai ir vērts tajās ieguldīt? Pārliecinieties paši!

Kurš spēļu datora peles paliktnis ir labākais?
Uz šo jautājumu nav viennozīmīgas atbildes, jo katram ir atšķirīgas vēlmes. Zenwire peļu spilventiņi atbildīs jūsu prasībām un sniegs jums jaunu komforta dimensiju, lietojot tādas ierīces kā datora pele vai tastatūra.


Kas jums jāņem vērā, izvēloties spēļu peles paliktni?

Svarīgs ir peles paliktņa izmērs - nevēlaties, lai tas būtu pārāk mazs vai pārāk liels. Jāņem vērā arī virsmas tekstūra; daži cilvēki dod priekšroku gludai virsmai, bet citi dod priekšroku saķerei. Visbeidzot, apsveriet, kāda tipa spēlētājs esat un kādas spēles spēlējat - tas palīdzēs noteikt labāko peles paliktņa materiālu.
Zenwire.eu piedāvā plašu peles un tastatūras paliktņu klāstu, kas noteikti apmierinās jūsu vajadzības. Neatkarīgi no tā, vai esat kvēls spēlētājs, kas meklē vislabāko spēļu pieredzi, vai vienkārši vēlaties kaut ko, kas kalpotu jūsu ikdienas datora vajadzībām, mēs piedāvājam to, kas jums nepieciešams! Apmeklējiet mūsu vietni šodien, lai uzzinātu vairāk. Ja jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar mūsu speciālistiem, kuri jums sniegs padomu par piemērotāko aprīkojumu.


Kas ir svarīgi, izvēloties?

- Svarīgs ir peles paliktņa izmērs - nevēlaties, lai tas būtu pārāk mazs vai pārāk liels.
- Jāņem vērā arī virsmas tekstūra; daži cilvēki dod priekšroku gludai virsmai, bet citi dod priekšroku virsmai ar labāku saķeri.
- Visbeidzot, apsveriet, kāda tipa spēlētājs esat un kādas spēles spēlējat - tas palīdzēs noteikt labāko peles paliktņa materiālu.
-Zenwire.eu piedāvā plašu peles un tastatūras paliktņu izvēli, kas noteikti atbildīs jūsu vajadzībām.
Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes produktus par pievilcīgām cenām. Apskatiet mūsu piedāvājumu jau šodien un uzziniet, kā ar mūsu produktu palīdzību varat atvieglot darbu ar datoru. Laipni lūdzam!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl