uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

DATORU UN KLĒPJDATORU PIEDERUMI
Šajā kategorijā iekļautie produkti var uzlabot jūsu ierīces lietojamību vai uzturēt to tīru un atvieglot klēpjdatora vai datora lietošanu. Adapteri, tīmekļa kameras, kā arī atmiņas kartes vai atmiņas kartes var palīdzēt paplašināt klēpjdatora iespējas. Optiskie diskdziņi, kas var atskaņot CD vai DVD, ir ļoti noderīgi, ja mūsdienīgos, plānajos piezīmjdatoros nav diskdziņu. Atmiņas kartes ir ļoti noderīgas, lai palielinātu datora datu glabāšanas ietilpību. Adapteri uzlabo jūsu piezīmjdatora ergonomiku un paplašina ierīces lietojumu iespējas. Šeit atradīsiet kosmētikas līdzekļus elektronisko ierīču tīrīšanai: ekrāna tīrīšanas želejas, saspiestu gaisu. Jūs atradīsiet arī barošanas piederumus: pārsprieguma sloksnes un akumulatorus.

EKRĀNA TĪRĪŠANAS ŽELEJAS, ŠĶIDRUMI UN SALVETES.
Elektroniskos sīkrīkus var viegli sabojāt ar izlietu ēdienu vai dzērienu. Tāpēc ekrāna tīrīšanas līdzekļi ir būtiski mobilo ierīču piederumi. Atkarībā no ekrāna materiāla jāizvēlas atbilstošs piederums. Mūsu klāstā ir salvetes gan plastmasas, gan stikla ekrāniem. Mēs piedāvājam arī želejas un šķidrumus ekrānu tīrīšanai.

ZENWIRE DOKSTACIJAS
Portatīvo datoru un planšetdatoru dokstacijas paplašina mobilās ierīces iespējas. Tos var izmantot ar lielāku monitoru vai televizoru, pieslēgt dažādas ierīces, izmantojot USB, eSATA vai tīkla kabeli. Dokēšanas stacijas ir praktiski risinājumi, kas ļauj saglabāt produktivitāti arī tad, kad esat ceļā. Tie ir arī lieliski piederumi vairāku digitālo ierīču savienošanai.

ZENWIRE SLĒDŽI UN ADAPTERI
Šajā kategorijā ietilpst Zenwire komutatori, adapteri, sadalītāji un video pagarinātāji, kas ļauj strādāt ar vairāk nekā vienu ierīci vienlaicīgi, pārslēdzoties starp tām. Zenwire komutatori ir ērta alternatīva USB centrmezglam, jo tie ļauj vienu tastatūras, peles un video portu koplietot ar vairākiem datoriem, vienlaikus pārsūtot datus ar lielu ātrumu.

PELES UN TASTATŪRAS PALIKTŅI
Pie mums jūs atradīsiet vislabākās kvalitātes peles un tastatūras paliktņus, kas kalpos ilgāk nekā tirgū pieejamie vidējie paliktņi. Mēs garantējam kvalitāti, ko esam pārbaudījuši paši! Mēs jau gadiem ilgi veiksmīgi izmantojam Zenwire peļu paliktņus un, tāpat kā mūsu pastāvīgie klienti, ļoti iesakām tos izmantot!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl