uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

PIRKSTU MEDICĪNISKAIS PIESĀTINĀTĀJS PIESĀTINĀJUMA MĒRĪŠANAI.
Medicīniskais piesātinājuma mērītājs, ko daudzi dēvē arī par pulsa oksimetru vai pulsa oksimetru, ir ļoti noderīga ierīce, ar kuru var izmērīt skābekļa piesātinājuma līmeni asinīs un pulsu. Tas ir īpaši noderīgs pašdiagnostikas nolūkos, lai uzraudzītu svarīgus dzīvības rādītājus.

CE SERTIFICĒTS MEDICĪNISKAIS SĀTINĀTĀJS KUR NOPIRKT?
Mūsu veikalā atradīsiet augstas kvalitātes sātinātāju skābekļa piesātinājuma asinīs un pulsa mērīšanai. Ar šo ierīci varēsiet viegli, ātri un neinvazīvi veikt mērījumus. Šo produktu var lietot ikviens. Nodrošiniet pirkstu piesātinātāju sev, saviem tuviniekiem, bērniem un darbiniekiem, kā arī papildu aizsardzību un drošību.

KAUT KAS PAR MEDICĪNISKO PIESĀTINĀTĀJU
Šis medicīniskais piesātinātājs ir īpaši noderīgs tiem, kas nodarbojas ar sportu un fitnesa aktivitātēm. Tā darbība ir ļoti vienkārša - vienkārši piespiediet oksimetru pie pirksta vai ausu ļipiņas, un uzreiz saņemsiet precīzu informāciju par sirdsdarbības frekvenci un skābekļa piesātinājuma līmeni asinīs.

Kāpēc jums vajadzētu pasūtīt pulsa oksimetru pie mums?
Šo ierīci var izmantot pašdiagnostikas vajadzībām. Tas palīdzēs jums, jūsu tuviniekiem vai darbiniekiem uzraudzīt svarīgus dzīvībai svarīgus parametrus, kas atspoguļo katra cilvēka vispārējo veselības stāvokli. Saskaņā ar daudzām atsauksmēm tā ir viena no precīzākajām un uzticamākajām medicīnas ierīcēm tirgū . Turklāt, pateicoties unikālajam dizainam un daudzfunkcionalitātei, tas ir piemērots lietošanai mājās vai birojā.

Skābekļa piesātinājuma mērījumi ar šo medicīnisko ierīci ir ļoti precīzi, tāpēc jūs varēsiet katru dienu kontrolēt savu asins šūnu stāvokli. Šai fantastiskajai ierīcei ir nepieciešams veltīt tikai dažas minūtes dienā! Šī medicīniskā piesātinātāja lietošana ir ļoti vienkārša, lai iemācītos to lietot, nav nepieciešams daudz laika! Pulsa oksimetrs būs jūsu uzticams palīgs cīņā pret dažādām slimībām.

PULSA OKSIMETRA FUNKCIJAS
Šai ierīcei ir augsta precizitātes pakāpe, un to var izmantot dažādās vietās (mājās, birojā, skolā, ekskursijās), jo tā ir ļoti maza izmēra. Tas ir pietiekami precīzs, lai dotu skaidru signālu, ka situācijas pasliktināšanās gadījumā ir nepieciešama medicīniskā palīdzība. Piesātinājums ar skābekli ir viens no pirmajiem parametriem, kas sniedz mums skaidru priekšstatu par slimnieka stāvokli. Tāpēc ir vērts ieguldīt līdzekļus produktā, kas var glābt mūsu un mūsu tuvinieku veselību un dažkārt pat dzīvību. Nevilcinieties - pasūtiet jau šodien!

 

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl