uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

ETHERNET RJ45 KABELIS
Ja jums ir nepieciešams stabils un ātrs interneta savienojums, Ethernet kabeļi ir domāti tieši jums. Izvēloties RJ45 kabeli, jo lielāks pārraides ātrums, jo labāk. Ātrākais datu pārraides standarts ir Gigabit Ethernet ar datu pārraides ātrumu līdz 1000 Mb/s. Mēs piedāvājam dažāda garuma kabeļus, lai jūs varētu atrast savām vajadzībām piemērotu produktu.

Kāpēc nepieciešams tīkla kabelis?
Tīkla kabeļus izmanto datu un informācijas pārsūtīšanai starp klēpjdatoriem, printeriem un citām biroja ierīcēm. Stabils savienojums ir ļoti svarīgs arī tad, kad spēlējat spēles uz konsoles vai datora. Ethernet kabeļus izmanto datu un informācijas pārsūtīšanai starp datoriem, printeriem un citām biroja iekārtām. Stabils savienojums ir ļoti svarīgs arī tad, kad spēlējat spēles uz konsoles vai datora. Tīkla kabeļi ir pieejami dažāda garuma, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošu produktu. Lielākā daļa no populārākajiem Ethernet kabeļu veidiem ir pārbaudīti, lai nodrošinātu to saderību ar tādiem populāriem zīmoliem kā Apple, HP un Dell. Mūsu katalogā atradīsiet plašu tīkla kabeļu klāstu. Pie mums varat iegādāties RJ45 Ethernet kabeli populārākajos garumos. Ja meklējat kabeli ar visaugstāko pārraides ātrumu, būtu labi, ja ieguldītu mūsu piedāvātajā kabeļa iegādē. Mūsu veikals piedāvā Zenwire kabeļus. Ja jums nepieciešama papildu informācija par kādu no šeit redzamajiem produktiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu pa e-pastu vai tālruni.

Kāpēc izmantot Ethernet kabeli no Zenwire?
Kvalitāte, kvalitāte un vēl vairāk kvalitātes. Atcerieties, ka lēti kabeļi papildus sliktiem pārraides parametriem var radīt neatgriezeniskus iekārtas bojājumus. Dažreiz šāds kabelis var radīt briesmas tieši jums kā lietotājam! Nepakļaujiet sevi zaudējumiem, neapdraudiet savu veselību. Nav vērts eksperimentēt ar apšaubāmas kvalitātes lētākiem aizstājējiem. Izvēlieties pārbaudītus risinājumus, kas ir Zenwire.eu kabeļi. Mūsu kvalitāti jau ir novērtējuši daudzi klienti, kuri labprāt atgriežas mūsu tiešsaistes veikalā, lai iegādātos citas iekārtas. Mēs paši esam veiksmīgi izmantojuši mūsu risinājumus daudzus gadus un garantējam par jums piegādāto produktu kvalitāti. Tāpēc nav jāuztraucas par kvalitāti - varat uzticēties Zenwire! Apskatiet visu veikala klāstu un veiciet pasūtījumu. Ja jums ir kādi jautājumi, mēs labprāt jums palīdzēsim!

 

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl