uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

WEBCAM

Ja vēlaties pārraidīt attēlus sarunu laikā tādās lietojumprogrammās kā MS Teams, Zoom, Meet vai Skype ar augstu izšķirtspēju, izvēlieties Zenwire tīmekļa kameras. Izbaudiet lielisku kvalitāti tiešsaistes nodarbībās, klasēs vai konferencēs. Tīmekļa kameras ir paredzētas gan galddatoru, gan klēpjdatoru lietotājiem. Ir vērts iegādāties tīmekļa kameru, jo to arvien biežāk izmanto darba intervijās vai videokonferencēs uzņēmumos.


TĪMEKĻA KAMERU IZŠĶIRTSPĒJA

Atkarībā no tīmekļa kameras modeļa varat rēķināties ar Full HD vai HD izšķirtspējas, stereo mikrofona atbalstu. Vērsiet uzmanību modeļiem ar zemāku izšķirtspēju, piemēram, 640 × 480. Tās parasti ir novecojušas ierīces, kas atrodas noliktavu plauktos. Ja jums ir interneta savienojums ar mazu joslas platumu, apsveriet iespēju izmantot HD kameru (ar izšķirtspēju 1280 × 720). Paturiet prātā, ka jūsu auditorijai ir ļoti svarīga attēla kvalitāte, tāpēc pareiza tīmekļa kamera ļaus jums netraucēti sazināties ar intervējamo. Tiem, kas vada dažāda veida tiešsaistes nodarbības, lekcijas vai prezentācijas, attēla kvalitāte ir ārkārtīgi svarīga. Izmantojot Zenwire tīmekļa kameru, jūs varēsiet atrisināt visas ar šo problēmu saistītās problēmas reizi par visām reizēm.

VIENKĀRŠA TĪMEKĻA KAMERU IZMANTOŠANA

Mūsu piedāvātās ierīces izceļas ar ļoti vienkāršu lietošanu. Tūlīt pēc savienošanas ar datoru tīmekļa kamera ir gatava lietošanai. Sistēma automātiski atpazīst tīmekļa kameru un instalē nepieciešamos draiverus. Tas ir tā sauktais "Plug&Play" risinājums, kas, instalējot tīmekļa kameru, neprasa veikt papildu darbu. Ikdienā lietojot tīmekļa kameru, jūs novērtēsiet intuitīvo darbību. Tas ievērojami samazinās laiku, kas nepieciešams, lai iestatītu un savienotu tīmekļa kameru ar datoru, tādējādi jums būs vairāk laika, lai sagatavotos tērzēšanai vai pat pagatavotu rīta kafiju.

Zenwire piedāvā labākos risinājumus jūsu rokai.
Mūsu izstrādājumu kvalitāti jau gadiem ilgi ir novērtējuši daudzi lietotāji, kuri ir izvēlējušies iegādāties iekārtas no mums. Zenwire nodrošinās jums ērtu un vienkāršu ekspluatāciju un kvalitāti, kādu nevarat atrast pie citiem ražotājiem. Katru mūsu Zenwire.eu veikalā pieejamo produktu ir pārbaudījuši arī mūsu speciālisti. Viņi pārbauda ierīču parametrus un izvēlas tikai labākās ierīces, lai jūs no tām varētu iegūt vislabāko.

Tomēr, ja jums ir jautājumi par šo vai citiem produktiem, lūdzu, rakstiet vai zvaniet! Mūsu konsultanti palīdzēs jums izvēlēties labāko aprīkojumu un iepazīstinās ar jaunākajiem produktiem, kas pozitīvi ietekmēs jūsu ikdienas darbu ar ierīcēm.

 

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl