uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

SD ATMIŅAS KARTE
Tas ir viens no populārākajiem datu nesējiem, ko izmanto, lai saglabātu fotoattēlus, videoklipus un datus tālrunī, kamerā, planšetdatorā vai pat klēpjdatorā. Mūsu klāsta karšu ietilpība ir pietiekama gan amatieru, gan profesionālai lietošanai. Izstrādājumu izcilo kvalitāti apliecina ražotāja mūža garantija. Mēs pārdodam atmiņas kartes lietošanai skolā, darbā un universitātē. Atmiņas karte var paplašināt viedtālruņa datu ietilpību.

Kad ir vērts iegādāties SD atmiņas karti?
Ja esat aizrauts ar fotografēšanu, ja jums ir nepieciešams vairāk virtuālās vietas savu digitālo sasniegumu glabāšanai vai vienkārši - ja vēlaties, lai jūsu darba vai aizraušanās laikā netrūktu vietas. SD atmiņas karte vienmēr ir laba izvēle!

USB ZIBATMIŅAS DISKDZINIS - UNIVERSĀLAIS DATU NESĒJS
Izvēloties USB atmiņas ierīci, jāpievērš uzmanība izstrādājuma ietilpībai. Izvēloties zibatmiņas disku, izvēlieties uzticamus zīmolus, lai jums nebūtu jāuztraucas par datu drošību. zibatmiņas disks ir ērts veids, kā glabāt savus datus uzreiz pa rokai. Jūs varat piestiprināt izstrādājumu pie atslēgām un neuztraukties par to, ka aizmirsīsiet to paņemt līdzi. Izvēloties zibatmiņas disku, ir svarīgi pievērst uzmanību tam, kādu USB interfeisu tas atbalsta - tas var atbalstīt USB 3.0 vai USB 2.0.

Kam atmiņas karte būs pareizais risinājums?
Patiesībā ikvienam! Ja nepieciešams veids, kā saglabāt un ātri pārsūtīt lielus failus, piemēram, videoklipus, fotoattēlus vai prezentācijas. Ja vēlaties būt pārliecināts, ka jūsu dati vienmēr ir ar jums un nav svarīgi, vai atrodaties mājās vai ceļā. Atmiņas atmiņas kartes ir saderīgas gan ar Windows, gan Mac OS X, tāpēc mēs pārliecināsimies, ka jums būs ērti pārvietot datus jebkurā virzienā.

Kur var iegādāties atmiņas karti?
Atmiņas karti varat iegādāties mūsu veikalā vai jebkurā citā elektronikas veikalā. Tomēr tieši pie mums jūs saņemsiet atbalstu no konsultantiem, kuri palīdzēs jums godīgi izvēlēties jūsu vajadzībām atbilstošus risinājumus. Mēs piedāvājam atmiņas kartes no pazīstamākajiem zīmoliem, piemēram, Kingston un GOODRAM. Mēs koncentrējamies uz produktu un pakalpojumu kvalitāti, kas kopā nodrošinās jums vislabāko iepirkšanās pieredzi. Zenwire.eu ir ar aizrautību vadīts veikals, kurā vienmēr atradīsiet to, kas jums nepieciešams.

Ja jums rodas kādi jautājumi, vienmēr varat vērsties pie mūsu konsultantiem. Un atcerieties - mēs sniedzam garantiju jūsu iegādātajām lietām, tāpēc jums par neko nav jāuztraucas!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl