uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Netika atrasts neviens produkts, kas atbilstu norādītajiem kritērijiem.

Powerbank automašīnai un ceļošanai

Mūsu piedāvājumā atradīsiet universālus barošanas blokus tālruņu, klēpjdatoru un planšetdatoru uzlādei. Šī ir noderīga ierīce vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums, bet ierīcei tas ir nepieciešams. Svarīgākais ir pielāgot iekārtu savām vajadzībām, jo tad powerbank uzlabo mūsu darbību un novērš telefona izlādes problēmu. Ja pirms došanās ārā aizmirsāt uzlādēt viedtālruni, neuztraucieties un izvēlieties Zenwire barošanas baterijas, kas ir uzticamas jebkurā situācijā.

Kādu powerbank izvēlēties - uz ko jums būtu jāpievērš uzmanība, to iegādājoties?

Jauda - ir vērts izvēlēties modeli, kas tālruni uzlādēs vismaz divas reizes.
Pieslēgvietas un savienotāji - ja vēlaties uzlādēt vairākas ierīces, izvēlieties barošanas blokus ar vismaz divām USB pieslēgvietām ar QUICK CHARGE uzlādes standartu.
Uzlādes līmeņa indikators - norāda uzlādes stāvokli un signalizē, kad nepieciešams uzlādēt.
Zenwire powerbank funkcionalitāte ir nenovērtējama, jo papildus tālruņa uzlādei varat uzlādēt arī citas ierīces, kurām tas nepieciešams.

Zenwire barošanas bloki ir mazi un pārnēsājami, tāpēc tos ir viegli pārnēsāt. Tas ir ļoti vērtīgs, dodoties atvaļinājumā, jo būs neaizstājams palīgs brīžos, kad viedtālrunis izlādēsies un jums tas būs visvairāk nepieciešams.

Jums nav jāuztraucas par kabeļa garumu, jo tas ir pietiekami garš, lai ērti uzlādētu ierīci.

Mūsu barošanas blokiem ir garantija, tāpēc varat būt droši, ka pērkat kvalitatīvu produktu. Ja jūsu powerbank nedarbojas, mēs to nomainīsim pret jaunu. Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju un iegādājieties savu powerbanku jau tagad!

Papildu lukturītis, kas iekļauts Zenwire powerbank korpusā, ir ļoti noderīgs aprīkojums, īpaši ceļojot. Tas palīdzēs jums pat tumsā piespraust USB kabeli pie kontaktligzdas, neriskējot sabojāt korpusu. Mūsu izstrādājumi ir izstrādāti tā, lai tie būtu pēc iespējas funkcionālāki.

Mēs ceram, ka šie risinājumi ir vērtīgi un ka tie palīdzēs jums pieņemt vislabāko lēmumu, iegādājoties powerbank. Paldies, ka izvēlējāties Zenwire! Mēs esam jūsu rīcībā, ja jums ir kādi jautājumi. Mūsu speciālisti sniegs atbildes un dalīsies ar savām zināšanām.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl