uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

ADAPTER HUB USB-C SSD korpuss M2 8in1 HDMI 4K SD USB 3.0 PD M.2 Zenwire ADAPTER HUB USB-C SSD korpuss M2 8in1 HDMI 4K SD USB 3.0 PD M.2 Zenwire
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€57,49

Regular price: €69,99

Lowest price: €69,99
gab.
parādīt vairāk
  • atlaide
SSD datu nesējs m2 SATA NGFF USB-C USB 3.0 USB 3.0 datu nesējs m.2 adapteris SSD datu nesējs m2 SATA NGFF USB-C USB 3.0 USB 3.0 datu nesējs m.2 adapteris
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€17,50

Regular price: €19,99

Lowest price: €19,99
gab.
parādīt vairāk
  • atlaide
SSD KOPĪVS m2 USB 3.0 NGFF SATA Pocket m.2 SSD KOPĪVS m2 USB 3.0 NGFF SATA Pocket m.2
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€12,50

gab.
parādīt vairāk

Ja meklējat veidu, kā pasargāt savu SSD no bojājumiem, apsveriet iespēju ieguldīt SSD korpusā. Korpuss ir izstrādāts tā, lai aizsargātu SSD disku no putekļiem, triecieniem, elektrostatiskās izlādes un netīrumiem. Kad iegādāties SSD korpusu? Kā darbojas SSD korpuss? Mēs steidzam sniegt jums atbildes!

Kas ir SSD korpuss?
SSD korpuss ir korpuss vai apvalks, kurā var ievietot SSD, lai to pasargātu no bojājumiem. Korpuss ir izgatavots no plastmasas vai metāla, un tam ir durvis vai vāks, ko var aizvērt, lai aizsargātu pret putekļiem, triecieniem, statisko elektrību un netīrumiem.


Kāpēc man būtu nepieciešams SSD bloks?
Ja meklējat veidu, kā aizsargāt savu SSD ieguldījumu, apsveriet iespēju iegādāties korpusu. Korpuss palīdzēs aizsargāt SSD disku no bojājumiem un pagarināt tā kalpošanas laiku. Turklāt, ja plānojat izmantot SSD disku kā ārējo atmiņas ierīci, ir nepieciešams korpuss, lai pārveidotu disku par pārnēsājamu USB ierīci.
Ko nozīmē, ka SDD ir nepieciešams SDD korpuss?

Ja meklējat ārējo krātuvi un vēlaties izmantot USB kā savienojuma metodi, jums būs nepieciešams veids, kā apvienot disku pārnēsājamā USB ierīcē. Var iegādāties korpusus ar standarta SATA savienotājiem vai korpusus ar mSATA savienotājiem; mēs iesakām izvēlēties pēdējos, jo tie nodrošina lielāku datu pārsūtīšanas ātrumu. Ir pieejami arī ExpressCardd adapteri klēpjdatoriem, kuriem nav USB pieslēgvietas.


Kā darbojas SSD korpuss?
Korpuss satur disku un nodrošina tā barošanu; vairumā gadījumu draiveri vai programmatūra nav jāinstalē. Korpuss parasti ir aprīkots arī ar USB kabeli, lai to varētu viegli savienot ar datoru. Kad esat pabeidzis to lietot, vienkārši atvienojiet USB kabeli un noglabājiet korpusu, līdz tas atkal būs nepieciešams.


Kad man vajadzētu iegādāties SDD korpusu?
Ja meklējat veidu, kā aizsargāt savu ieguldījumu, iesakām pēc iespējas ātrāk iegādāties SSD korpusu! Tie ir pieejami gan no plastmasas, gan metāla, ar SATA vai mSATA savienotājiem. Pirms korpusa iegādes neaizmirstiet pārbaudīt, vai jūsu klēpjdatoram ir USB ports.
Zenwire pārdod labāko SSD korpusu tirgū. To kvalitāte ir augstāka nekā konkurentiem, un tie ir estētiski pievilcīgi. Apskatiet mūsu piedāvājumu un pasūtiet jau šodien! Zenwire.eu - jūsu vienas pieturas aģentūra labākajiem rīkiem!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl