uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Kalimba - gabaliņš Āfrikas kultūras jūsu rokās
Kalimba ir Āfrikā radies mūzikas instruments. Tas ir viens no visvieglāk apgūstamajiem instrumentiem, un to var spēlēt visu vecumu cilvēki. Mūsu veikalā ir vislabākā kalimba!

Kā darbojas kalimba un kas tā ir?
Kalimba darbojas, izmantojot uz rezonanses dēļa uzmontētu zobiņu komplektu, ko ar pirkstiem vai īkšķiem plūc, lai radītu melodijas un ritmiskus rakstus. Zobi ir sagrupēti kopās, ko sauc par "kursiem". Kalimba ir brīnišķīgs instruments, ko var apgūt un spēlēt, un tās skaņa ir apburoša! Aicinām jūs izmēģināt mūsu kalimbu jau šodien!

Kādi ir kalimbas veidi?
Kalimbas ir dažāda lieluma, sākot no sīkām "īkšķu klavierēm" līdz lielākiem instrumentiem ar astoņpadsmit vai vairāk celiņiem. Visizplatītākajam kalimbas tipam ir astoņi kursi.

Mūsdienu kalimba ir radusies no lamellafona - instrumenta, kas izgatavots no šķeltiem bambusa vai koka gabaliem, kuriem pie lambām (šķēlītēm) ir piestiprinātas metāla sloksnes, lai, sitot radītu ksilofonam līdzīgu skaņu.

Kalimbas var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem, piemēram, koka, metāla, bambusa, plastmasas un ziloņkaula. Tiem var būt arī dažāds taustiņu/ zobu skaits - no septiņiem līdz pat astoņpadsmit.

Kalimba ir lielisks instruments arī bērniem - tā palīdzēs attīstīt muzikālās prasmes, un tās vienkāršās lietošanas dēļ tā būs lielisks pirmais instruments, uz kura mazulis varēs atskaņot jebkuru skaņdarbu.

Kāpēc jums vajadzētu iegādāties kalimbu no mums?
Mēs saviem klientiem piedāvājam augstākās kvalitātes izstrādājumus, kas ilgstoši saglabāsies darba kārtībā un priecēs ar savu funkcionalitāti. Mūsu veikalā iegādātā kalimba, gan personīgai lietošanai, gan dāvanai, uzticīgi kalpos savam īpašniekam un nodrošinās skaistas skaņas. Katru no mūsu izstrādājumiem raksturo augsta kvalitāte un izturība, kas pārsteigs daudzus! Mēs garantējam jūsu apmierinātību ar iegādātajiem izstrādājumiem - esam pārliecināti, ka tie atbildīs jūsu vajadzībām un attaisnos pat jūsu ļoti augstās cerības.

Vai ir vērts pasūtīt kalimbu no Zenwire.eu?
Kalimba pārsteigs jūsu draugus, jūsu ģimeni - tā ienesīs eksotikas elementu jebkurā mājsaimniecībā. Tas kļūst arvien populārāks mūzikas interesentu vidū un iekaro sirdis ar savām nomierinošajām skaņām. Jebkurā gadījumā - kalimba ir ideāls instruments, lai jūsu dzīvē uz visiem laikiem ienestu mūziku. Aicinām jūs iepazīties ar Zenwire.eu piedāvājumu - pie mums jūs atradīsiet visu, kas jums nepieciešams.

z.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl