uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

AUTO LĀDĒTĀJI - UZLĀDE UZ CEĻA
Lādētāji ir noderīgi ģimenes ceļojumos un arī komandējumos. Tās ir neaizstājamas, ja ierīce, kas navigē jūs uz galamērķi, izlādējas. Izmantojot automašīnas lādētāju, jums nav jāuztraucas par tālruņa enerģijas līmeni. Mūsu piedāvājumā iekļautie modeļi ir piemēroti gan vieglajām, gan kravas automašīnām. USB auto lādētājam ir visas nepieciešamās drošības funkcijas drošai lietošanai.

VAI LĀDĒTĀJS DARBOSIES AR MANU TĀLRUNI?
Izvēloties lādētāju, pievērsiet uzmanību lādēšanas ātrumam un saderībai ar ierīci. Mūsu piedāvājumā esošie auto lādētāji ir aprīkoti ar ātrās uzlādes Quick Charge standartu. Turklāt ir labi, ja lādētājam ir pievienots kabelis. Ir arī svarīgi, lai auto lādētājs būtu izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Ja tālrunis atbalsta induktīvo uzlādi, varat izvēlēties QI lādētājus.

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties Zenwire auto lādētāju?
Pirmkārt un galvenokārt tāpēc, ka kvalitāte ir tāda, kādu jūs neatradīsiet nekur citur. Zenwire auto lādētāji ar ātrās uzlādes funkciju ir izgatavoti ar vislielāko rūpību un piedāvā pavisam jaunu ērtību dimensiju. Ražotājs ir pielicis lielas pūles, lai nodrošinātu, ka lādētājs izskatās glīti un eleganti. Jums vairs nav jāuztraucas par automašīnas salona bojāšanu. Mūsu lādētāju ekskluzīvais dizains nodrošinās interjera estētikas saglabāšanu. Turklāt ražotājs piedāvā garantiju, kas gadījumā, ja rodas problēmas ar iekārtas darbību (lai gan tas praktiski nekad nenotiek), ļauj jums nomainīt iekārtu pret jaunu vai veikt tās remontu.

Tā ir arī lieliska dāvinājuma ideja situācijā, kad vēlaties kādam tuviniekam uzdāvināt kaut ko unikālu, bet praktisku.
Kā liecina mūsu pieredze, auto turētāji ar uzlādes funkciju kļūst par arvien populārāku dāvanu tuviniekiem, kuri daudz laika pavada pie stūres. Šāds risinājums nodrošina lietošanas drošību un uzlabo braukšanas komfortu, kas pozitīvi ietekmē autovadītāju! Lādētāja iepakojums ir elegants, tāpēc jums nav nepieciešams šo ierīci iesaiņot kā dāvanu.

Ļaujiet sevi pārsteigt par šo risinājumu kvalitāti un vizuālo vērtību, kā arī funkcionalitāti!
Atcerieties, ka dāvanu varat sarūpēt arī paši, un šie lādētāju turētāji ir lieliska izvēle.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl