uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

OPTISKĀ PĀRVADES
Laikā, kad īpaši plānajiem klēpjdatoriem nav CD/DVD diska, ļoti noderīgi ir ārējie ierakstītāji, kurus ar klēpjdatoru vai datoru savieno, izmantojot USB kabeli. Disku var pievienot datoram, izmantojot USB 2.0 vai USB 3.0 kabeli. Tos izmanto, lai ierakstītu un atskaņotu videoklipus, fotogrāfijas vai instalētu spēles un programmatūru. Iegādājoties pārbaudiet ierīces piedāvāto lasīšanas un rakstīšanas ātrumu. Izvēloties pareizo disku, svarīgs aspekts ir arī nolasāmo datu formāts, piemēram, : DVD, CD vai Blu-Ray.

Kāpēc optiskā diska parametri ir tik svarīgi?
Ja vēlaties atskaņot, piemēram, Blu-ray disku, bet jūsu klēpjdatorā nav instalēta atbilstoša programmatūra, izmantojot ārējo ierakstīšanas ierīci, saturu varēsiet skatīties bez problēmām. Šo ierīci var izmantot arī tad, ja datorā nav optiskā diskdziņa vai ja nepieciešams instalēt programmatūru no DVD/CD diskiem. Tomēr ir vērts atcerēties, ka disks nav vienāds. Šajā gadījumā optiskā diska tehniskajiem parametriem vajadzētu būt noteicošajiem jūsu izvēlē. Svarīgākais no tiem ir ātrums. Iedomājieties vecos diskus, kas bija iebūvēti klēpjdatoros vai galda datoros. Disku ierakstīšana prasīja mūžību, un, ņemot vērā pašreizējo dzīves tempu, šāds risinājums būtu pilnīgi neveiksmīgs. Tāpēc ražotāji ir izgājuši pretī optisko disku lietotāju vajadzībām un padarījuši visu procesu daudz efektīvāku. Tagad varat ierakstīt disku tikai dažu mirkļu laikā. Taču neļaujieties maldināt ar tukšiem solījumiem - izvēlieties uzmanīgi un ļoti rūpīgi izlasiet, ko disks piedāvā.

Ārējie CD/DVD ROM diski no Zenwire
Tas ir vairāk nekā tikai solījumi - mūsu Zenwire aparatūra patiešām darbojas ātri! Bet, ja arī ar to nepietiek, mēs varam sniegt jums apmierinātības garantiju un apsolīt šāda diska ilgu kalpošanas laiku, jo esam pārliecināti par tā kvalitāti. Mēs specializējamies datortehnikas jomā, kas ir izstrādāta, lai atvieglotu jūsu ikdienas datora uzdevumus. Mēs arī paši ikdienā izmantojam savus risinājumus, tāpēc esam labi iepazinuši katru piedāvāto aparatūras vienību. Tāpēc mēs esam pārliecināti par Zenwire produktu uzticamību.

Jautājumi?
Mēs ar prieku atbildēsim uz jautājumiem un palīdzēsim jums izvēlēties labāko aparatūru, kas atbilst jūsu vajadzībām un atvieglos jūsu dzīvi. Sazinieties ar mums, lai iegūtu visu informāciju par pārdošanā pieejamo aprīkojumu.

 

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl