uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Naktslampa ir būtisks aksesuārs ikviena bērna istabā.
Tāpēc jums jāizvēlas naktslampa, kas ne tikai apgaismo, bet arī skaisti rotā. Mūsu tālvadības pults vadāmie LED naktgaismas lukturi ir pieejami dažādās krāsās. Lai jūsu bērns justos droši un ērti. Tās ir izgatavotas no silikona, kas ir drošs materiāls un neļauj naktslampiņai salūzt, ja tā nokrīt, tās ir ideāli piemērotas bērniem!

Kāpēc bērniem naktī ir nepieciešama gaisma?
Gaisma rada bērnos drošības sajūtu, padara tumšu telpu mājīgu un atbrīvo bērnus no bailēm par briesmoņiem zem gultas vai skapja. No silikona izgatavotās LED lampas maigā gaisma ļaus jums atslābināties un lēnām aizmigt. Turklāt komplektā iekļautā tālvadības pults ļauj regulēt gaismas intensitāti, kā arī ieslēdzamās gaismas krāsu. Ir vērts pieminēt, ka konkrētas krāsas palīdz ne tikai aizmigt, bet arī pamosties. Konkrētas krāsas stimulē smadzenes darbībai, savukārt citas atkal liek mums nomierināties un atpūsties.
Mūsu piedāvājumā esošās lampas ir atbilde uz bērnu un vecāku vajadzībām. Tie ir pieejami dzīvnieku formā, kas labi iederēsies bērnu istabas interjerā. Tās ir izgatavotas no silikona, kas ir pilnīgi drošs jūsu mazulim, tāpēc pat koduma gadījumā bērns būs drošībā.

Komplektā iekļautā tālvadības pults ļaus jums kontrolēt gaismu no attāluma, tāpēc nav jāuztraucas, ka jūs atkal pamodīsiet savu bērnu, klupinot pār rotaļlietu labirintu, mēģinot nokļūt tur, kur tā ir uzstādīta. Vienkārši nospiediet pogu, un gaisma nodziest, un jūsu bērns to pat nepamanīs miegā.

Taču lielākā priekšrocība ir tā, ka to var uzlādēt, izmantojot USB kabeli. Vecāki novērtē šos lukturus, jo tos var ņemt līdzi, lai kurp viņi dotos. Bērnam pazīstams elements mājās palīdzēs viņu nomierināt jaunā vietā (brīvdienās, kopā ar ģimeni vai draugiem) un radīs pazīstamu un drošu vidi, kurā aizmigt.

Lampas ir pieejamas pie mums pēc rindas kārtībā, lai jūs jau pēc dažām dienām varētu tās baudīt mājās. Pasūtījumus apstrādājam katru dienu, tāpēc varat būt droši, ka jūsu pirkums tiks piegādāts acumirklī.

Mēs koncentrējamies uz kvalitāti - mēs garantējam jūsu apmierinātību ar pirkumu. Zenwire.eu ir veikals, uz kuru vienmēr var paļauties. Laipni lūdzam!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl