uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Elpināšanas aparāti - gādājiet par savu un citu drošību
Alkomāts ir ierīce, kas būtu nepieciešama ikvienam. Izmantojot alkometru, varat pārbaudīt, vai varat droši vadīt transportlīdzekli, un veikt nepieciešamos piesardzības pasākumus. Mūsu alkometri ir piemēroti arī transporta uzņēmumiem.

 

Universālais alkometrs
Ja apsverat, kādu alkometru izvēlēties, jums jāapsver, cik daudz vēlaties tam tērēt. Mūsu veikalā ir ļoti izdevīgas cenas iekārtām, un mēs garantējam visaugstāko kvalitāti. Izvēloties alkometru, pārbaudiet, cik daudz iemutiņu tam ir, mēs pārdodam tikai alkometrus ar iemutiņiem. Pateicoties citu klientu atsauksmēm, jūs varēsiet redzēt, kā mūsu produkti darbojas ikdienas lietošanā. Mēs rūpējamies, lai mūsu piedāvātie alkometri nodrošinātu precīzus rādījumus un atbilstu visaugstākajām klientu prasībām.

 

ALKOMĀTS TRANSPORTA UZŅĒMUMIEM
Alkometru var izmantot arī, lai pārbaudītu, vai transporta uzņēmuma vadītājs pirms darba ir lietojis alkoholu. Mēs iesakām reizi mēnesī atkārtoti kalibrēt šīs ierīces, lai būtu droši, ka tās sniedz precīzus rezultātus.

Ja jums rūp visu cilvēku drošība un vēlaties būt pārliecināts, ka nevadāt transportlīdzekli alkohola reibumā, iegādājieties alkometru. Tas ir neliels ieguldījums, kas nodrošinās jums sirdsmieru.

Attiecībā uz drošību nekas nav svarīgāks par pārliecību, ka jūs un jūsu tuvinieki ir drošās rokās. Tāpēc mēs uzskatām, ka katram autovadītājam ir jābūt alkomātam. Tas ļauj jums pārliecināties, ka braucat, nepārsniedzot atļauto braukšanas ierobežojumu, un nodrošināt savu un citu drošību uz ceļiem.

Alkometrus var izmantot ne tikai personīgi, bet arī transporta uzņēmumi. Izmantojot alkometru, darba devēji var pārliecināties, ka viņu autovadītāji pirms sēšanās pie stūres nav bijuši alkohola reibumā. Tas ir svarīgs piesardzības pasākums, kas var palīdzēt nodrošināt darbinieku un klientu drošību.

Mēs iesakām reizi mēnesī atkārtoti kalibrēt alkometru, lai nodrošinātu tā precizitāti. Ar šo nelielo ieguldījumu jūs varat nodrošināt savu un apkārtējo drošību uz ceļiem. Pārliecinieties, ka iegādājaties alkometru jau šodien!

Izmantojot Zenwire zīmola alkometru, jums tiek garantēta precīza un augstas kvalitātes produkta kvalitāte. Neatkarīgi no tā, vai šis alkometrs ir dāvana vai personīgai lietošanai paredzēts priekšmets, tas noteikti paveiks savu darbu un padarīs drošību uz ceļiem daudz drošāku. Pasūtiet jau šodien un izbaudiet tā funkcijas!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl