uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Kalimbas aizsardzība un uzglabāšana

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs kalimbas spēlēšanā vai pieredzējis mūziķis, jūs zināt, cik svarīgi ir pareizi uzglabāt un aizsargāt savu instrumentu. Rūpējoties par savas kalimbas drošību un izturību, jūs varēsiet baudīt tās skaisto skanējumu daudzus gadus. Mūsu piedāvājumā atradīsiet:

- Calimba lieta: Ideāli piemērots kalimbas glabāšanai mājās vai ceļojuma laikā. Mēs piedāvājam gan mīkstos futrāļus, kas pasargā no putekļiem un nelieliem bojājumiem, gan cietos futrāļus, kas nodrošina papildu aizsardzību pret triecieniem.
- Pakaramie un statīvi jūsu kalimbai: Tie ļauj ērti uzglabāt kalimbu, vienlaikus to prezentējot kā skaistu dekoratīvu priekšmetu.
- Kalimbu statīvi un maisi: Ideāli piemēroti nelielu piederumu vai pašas kalimbas estētiskai un praktiskai uzglabāšanai.

Aksesuāri kalimbas kopšanai un noregulēšanai

Katram mūzikas instrumentam ir nepieciešama pienācīga kopšana un apkope, lai tas ilgi kalpotu un radītu vislabākās skaņas. Ar pareizajiem piederumiem rūpes par kalimbu ir vienkāršas un patīkamas.

- Kalimbas audumi: Maigas lupatiņas, kas efektīvi noņem putekļus, netīrumus un pirkstu nospiedumus, nebojājot instrumenta virsmu.
- Kalimbas āmuru skaņotājs: Neaizstājams, kad kalimbai nepieciešama smalka noregulēšana. Precīzs un viegli lietojams.
- Kalimbas āmuriņi: Ideāli piemērots instrumenta skaņu precīzai noregulēšanai vai pielāgošanai.

Calimba comfort - piederumi papildu ērtībām

Spēlējot kalimbu, ir svarīgi, lai jūs justos ērti un varētu pilnībā nodoties mūzikai. Ar mūsu piederumiem jūsu muzikālā pieredze būs vēl patīkamāka.

- Pirkstu spilventiņi kalimbai:
- Kalimbas statīvi: tie padara spēlēšanu ērtāku un pasargā pirkstus no iespējamiem nobrāzumiem vai spiediena: Tie ļauj novietot kalimbu pareizā leņķī, atvieglojot spēlēšanu un ļaujot labāk dzirdēt skaņas.

Mēs ar lepnumu piedāvājam kalimbu aksesuāru klāstu no slavenā uzņēmuma Zenwire. Mūsu misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes produktus, kas atbilst ikviena šī unikālā instrumenta cienītāja vajadzībām. Aicinām jūs pārlūkot mūsu pilno klāstu un izvēlēties piederumus, kas padarīs jūsu kalimbu par prieku acīm, ausīm un rokām daudzu gadu garumā.

Papildus kalimbas piederumu iegādei mūsu veikalā varat iegādāties arī pašu kalimbu, kā arī komplektu ar nepieciešamākajiem piederumiem. Aicinām iepazīties ar pārējo mūsu piedāvājumu un sākt brīnišķīgu piedzīvojumu ar šo instrumentu.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl