uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Ideāli piemērots jūsu ierīcei

Izvēlēties pareizo somu sava klēpjdatora vai Macbook pārnēsāšanai ir ļoti svarīgi ne tikai estētiskā ziņā, bet galvenokārt ierīces funkcionalitātes un drošības ziņā. Mūsu klāstā atradīsiet somas, kas apvieno šos trīs elementus vienā izstrādājumā.

- Daudzpusība un saderība: Mēs piedāvājam somas, kas paredzētas gan dažādu zīmolu klēpjdatoriem, gan īpaši izstrādātas Macbook. Neatkarīgi no ierīces modeļa un izmēra, pie mums jūs atradīsiet somu, kas jums ideāli derēs.
- Stilīgs un moderns dizains: Mūsu kolekcijā ir dažādi stili - no klasiskā līdz mūsdienīgajam, kas ļauj jums pielāgot somu savai gaumei un raksturam.
- Ergonomika un funkcionalitāte: Daudzos modeļos ir papildu kabatas un nodalījumi, kas atvieglo tādu piederumu kā lādētājs, pele vai piezīmju blociņš organizēšanu un uzglabāšanu.

Augstākā līmeņa drošība un drošums

Nav nekā svarīgāka par pārliecību, ka jūsu aprīkojums ir drošs un aizsargāts pret bojājumiem.

- Izturīgi un izturīgi materiāli: mūsu izmantotie materiāli garantē ilgstošu klēpjdatora aizsardzību pret ārējiem faktoriem, piemēram, lietus, putekļiem vai triecieniem.
- Mīksts polsterējums: Iekšējais polsterējums, kas izgatavots no mīksta materiāla, piemēram, poliestera vai neoprēna, aizsargā ierīci no skrāpējumiem, vienlaikus absorbējot triecienus.
- Izturīgi stiprinājumi: Izmantojot izturīgas rāvējslēdzējas rāvējslēdzējas un citas stiprinājuma sistēmas, jūs esat pārliecināts, ka jūsu klēpjdators vai Macbook ir drošībā somas iekšpusē.

Aktīva dzīvesveida iespējas

Mēs augstu vērtējam jūsu komfortu un ērtības, tāpēc mūsu somas ir izstrādātas, domājot par cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu.

- Praktiskas siksnas un rokturi: ērtas, regulējamas plecu siksnas un izturīgi rokturi ļauj ērti nēsāt somu, kā vien vēlaties.
- Viegla un kompakta: neskatoties uz izturīgo konstrukciju, mūsu somas ir vieglas un ikdienā nēsājot tās nevajadzīgi nepalielina svaru.

Apskatiet mūsu plašo klēpjdatoru un Macbook somu klāstu. Mēs garantējam, ka starp tām atradīsiet izstrādājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm gan estētikas, gan funkcionalitātes ziņā.

Macbook un klēpjdatoru somas no mūsu piedāvājuma:

- Macbook Air Pro 13,3 collu somas
- 15,6 collu klēpjdatoru somas
- 13,3 - 14 collu piezīmjdatoru somas
- 14 collu Macbook Pro somas
- 17,3 collu lielas klēpjdatoru somas


Mūsu veikalā katrs atradīs sev piemērotu risinājumu. Mūsu somām ir raksturīgs atturīgs dizains, kas noteikti pozitīvi ietekmēs jūsu tēlu.

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl