uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

USB-C centrmezgli un adapteri Windows, Android un Linux datoriem

ADAPTERIS USB-C mini ligzda 3,5 mm AUX DAC ADAPTERIS USB-C mini ligzda 3,5 mm AUX DAC
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€7,00

gab.
parādīt vairāk
HUB 4in1 SPLITTER PORT SPLITTER 4x USB 3.0 HUB 4in1 SPLITTER PORT SPLITTER 4x USB 3.0
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€9,99

gab.
parādīt vairāk
HUB 4x USB 3.0 USB-C 5-in-1 HUB HUB Zenwire HUB 4x USB 3.0 USB-C 5-in-1 HUB HUB Zenwire
Piegādātājs: Zenwire
Cena:

€15,00

gab.
parādīt vairāk

Dažādība dažādām operētājsistēmām

Vai esat kādreiz domājis, kā atvieglot darbu ar vairākām ierīcēm dažādās platformās? Neatkarīgi no tā, vai izmantojat Windows, Android, Mac vai jebkuru Linux izplatījumu, mēs piedāvājam hubus un adapterus, kas pilnībā atbildīs jūsu prasībām. Izmantojot USB-C koncentratorus un adapterus no Zenwire, kas ir līderis datoru piederumu jomā, varat būt droši, ka iegādātais produkts būs ne tikai ļoti funkcionāls, bet arī izturīgs un uzticams.

- Daudzpusība: Mūsu USB-C centrmezgli un adapteri ir saderīgi ar ierīcēm, kurās darbojas dažādas operētājsistēmas - no Mac līdz Windows un Linux.
- Zīmols: Mēs piedāvājam tikai oriģinālus Zenwire produktus, kas ir kvalitātes un uzticamības garantija.

Paplašiniet datora iespējas

Mūsdienās, kad datori kļūst arvien kompaktāki, tie bieži zaudē funkcionalitāti pieejamo pieslēgvietu ziņā. Bet kāpēc gan atteikties no papildu funkcionalitātes, ja to var viegli atgūt?

- Vairāk ostu:
- Dažādas konfigurācijas: Ar mūsu centrmezglu varat paplašināt datoru ar papildu USB-C, Ethernet, HDMI vai pat DisplayPort pieslēgvietām: Mēs piedāvājam adapterus ar daudzveidīgu funkciju klāstu, sākot no vienkāršiem 3in1 un beidzot ar moderniem 12in1. Tāpēc jūs vienmēr atradīsiet kaut ko piemērotu tieši jums.
- Pielāgošana dažādām vajadzībām: Vai jūsu klēpjdatorā trūkst Ethernet pieslēgvietas? Nekādu problēmu. Nepieciešams pievienot papildu monitoru? Mums ir kaut kas piemērots tieši jums. Un, ja jūsu monitoram nav HDMI ieejas, bet ir DisplayPort ieeja - arī pie mums jūs atradīsiet piemērotu risinājumu.

Adapteri specializētiem lietojumiem

Ne visiem ir nepieciešami tikai standarta adapteri. Progresīvākiem lietotājiem, kuriem nepieciešami specializēti risinājumi, mēs pat piedāvājam adapterus ārējām grafiskajām kartēm.

- Atbalsts Macbook Pro M1, M2: mūsu adapteri nevainojami darbojas ne tikai ar jaunākajiem Macbook modeļiem, bet arī ar All in One datoriem.
- Dažādi porti: Mūsu klāstā atradīsiet hubus, kas apvieno visas iespējamās portu konfigurācijas. Neatkarīgi no tā, kas jums nepieciešams, mēs piedāvāsim jums piemērotu risinājumu.

Katram datoram vai viedtālrunim ir savi ierobežojumi, taču ar mūsu centrmezglu un adapteru palīdzību jūs tos varat viegli pārvarēt. Mēs nodrošinām atbalstu visdažādākajām ierīcēm un operētājsistēmām, vienlaikus garantējot visaugstāko kvalitāti un uzticamību. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu un izvēlieties sev piemērotāko risinājumu!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl