uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Pareizā izvēle jūsu klēpjdatoram


Klēpjdatora pārnēsāšanai piemērotas mugursomas izvēle ir ļoti svarīga ne tikai komforta, bet galvenokārt aprīkojuma drošības dēļ. Mūsu piedāvājumā ir klēpjdatoru mugursomas dažādos izmēros un krāsās, pielāgotas dažādām vajadzībām.

• Optimāli izmēri: mūsu klienti bieži meklē mugursomas, kas piemērotas klēpjdatoriem ar diagonāli līdz 15,6 collām. Pirms pirkuma veikšanas ir vērts rūpīgi pārbaudīt sava klēpjdatora izmērus, lai pārliecinātos, ka izvēlētā mugursoma attaisnos jūsu cerības.
• Krāsu un izmēru dažādība: mēs piedāvājam klēpjdatoru mugursomas dažādās krāsās un izmēros, ļaujot individuāli pielāgot savam stilam un vajadzībām.
• Praktiskums katrā detaļā: Atkarībā no modeļa mugursomas ir aprīkotas ar atšķirīgu nodalījumu skaitu, kas ļauj ērti izkārtot un uzglabāt dažādus priekšmetus.

Drošība un izturība ir pirmajā vietā

Rūpes par klēpjdatoru neaprobežojas tikai ar regulāriem programmatūras atjauninājumiem. Pareiza uzglabāšana un transportēšana ir atslēga, lai jūsu aprīkojums ilgstoši uzturētu nevainojamu stāvokli.

• Pastiprinātas šuves un ūdensnecaurlaidīgs materiāls: Pateicoties šiem risinājumiem, mugursoma ir īpaši izturīga un saturs ir aizsargāts pret mitrumu pat lietainā laikā.
• Polsterēts iekšpuse: poliestera odere mugursomas iekšpusē nodrošina klēpjdatora papildu aizsardzību pret skrāpējumiem un mehāniskiem bojājumiem. Turklāt tas atvieglo klēpjdatora ievietošanu un izņemšanu no mugursomas.
• Dubultā rāvējslēdzēja aizdare: Tas ir ne tikai praktisks risinājums, bet arī papildu aizsardzība pret nejaušu mugursomas atvēršanu.

Klēpjdatora mugursomas papildu funkcijas lietošanas ērtībai

Mūsu piedāvātās klēpjdatoru mugursomas papildus galvenajai funkcijai piedāvā vairākas ērtības, kas padara tās vēl pievilcīgākas lietotājiem.

• Izcila ietilpība: mūsu mugursomas nav paredzētas tikai jūsu klēpjdatora pārnēsāšanai. Pateicoties pārdomātajam dizainam, tos var izmantot kā mini koferus ceļojumos, glabājot nepieciešamos aksesuārus un apģērbu.
• USB ports: iebūvētais USB ports ļauj pieslēgt ārēju strāvas avotu, piemēram, strāvas banku, kas ir ārkārtīgi noderīgi ilgākos ceļojumos vai situācijās, kad ierīcei draud izlādēties akumulators.

Aicinām iepazīties ar mūsu plašo klēpjdatoru mugursomu klāstu. Neatkarīgi no tā, vai esat students, profesionālis vai jauno tehnoloģiju entuziasts, mums ir kaut kas, kas lieliski attaisnos jūsu cerības. Pateicoties viņiem, jūsu klēpjdators vienmēr būs drošībā un būsiet gatavs jebkuram izaicinājumam!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl