uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Izvēlieties m.2 PCie un NVME SSD adapterus no Zenwire


Šodienas digitālajā pasaulē, kurā dati ir mūsu ikdienas darba un izklaides galvenā sastāvdaļa, galvenais ir ātri, viegli un droši tiem piekļūt. Mūsu NVME PCie un m.2 SSD korpusi un kabatas ar SATA pieslēgumu, ko piedāvā pazīstamais zīmols Zenwire, pilnībā atbilst šīm prasībām.

- Nepārspējams ātrums: Izmantojot NVME un SATA tehnoloģiju, mūsu adapteri nodrošina datu pārsūtīšanas ātrumu līdz 10 GB/s.
- Krāsa un funkcionalitāte: Zenwire rūpējas ne tikai par kvalitāti, bet arī par estētiku. Ar daudzām krāsu un montāžas iespējām mūsu produkti viegli pielāgojas katra lietotāja individuālajām vēlmēm.

Zenwire m.2 SATA SSD korpusu un sekciju galvenās iezīmes

Zenwire korpusu un kabatu klāsts ir izstrādāts, lai apmierinātu dažādas lietotāju vajadzības:

- Vienkāršība un ātrums: Tiem, kas bieži maina diskus, mēs piedāvājam kabatas, kas ļauj vertikāli ievietot disku bez nepieciešamības izmantot instrumentus.
- Mobilitāte un drošība: Pateicoties kompaktajiem izmēriem un izturīgajam dizainam, mūsu korpusi un kabatas ir ideāli piemērotas drošai datu pārvietošanai.
- Savietojamība: Mūsu produkti ir savienojami ar dažādām ierīcēm, sākot no MacBooks līdz Windows galddatoriem un viedtālruņiem, bez nepieciešamības instalēt papildu draiverus.

Kāpēc investēt m.2 SSD korpusos un kabatās no Zenwire?

Dati ir ārkārtīgi vērtīgi, un to uzglabāšanai, transportēšanai un piekļuvei tiem jābūt vienkāršai un ērtai. Ar Zenwire m.2 NVME Pcie un SATA SSD diskdziņiem un kabatām datu izmantošana kļūst par prieku.

- Universāls pielietojums: neatkarīgi no tā, vai vēlaties paplašināt spēļu konsoles atmiņu vai pārsūtīt lielus failus starp dažādām ierīcēm, mūsu adapteri ir piemēroti šim uzdevumam.
- Kvalitāte par labu cenu: Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes produktus par pievilcīgām cenām, padarot tos par lielisku ieguldījumu jūsu datu nākotnei.

Mēs piedāvājam plašu m.2 SSD korpusu un nodalījumu klāstu, kas garantē maksimālu veiktspēju un elastību jūsu datu izmantošanā. Izvēloties mūsu M.2 NVME adapteri, varat būt pārliecināti par produkta ērtumu un uzticamību, par ko liecina mūsu klientu pozitīvās atsauksmes. Mūsu piedāvājums ir domāts ne tikai profesionāļiem, bet arī parastiem lietotājiem, kuri novērtē mūsu risinājumu ērtumu un praktiskumu.

Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu un izbaudiet Zenwire produktu kvalitāti un inovācijas!

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl