uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

HDMI kabeļi
HDMI kabeļi ir svarīgs ikdienas lietošanas elements. Tie ietekmē, piemēram, vizuālo uztveri un var būt noteicošais faktors starp labu vai sliktu pieredzi ar ierīci.

HDMI KABELIS - KO MEKLĒT, PĒRKOT?
HDMI kabeļi ir nepieciešami, lai pārsūtītu video un audio uz monitoriem, televizoriem un tālruņiem, izmantojot adapterus un centrmezglus. Iegādājoties ir vērts pārbaudīt, ar kādu attēla pārraides standartu kabelis ir aprīkots. Kabeļiem ar apzeltītiem galiem ir raksturīgs liels joslas platums, un tie garantē izcilu pārraidītā attēla un skaņas kvalitāti. Izvēloties pareizo kabeli, svarīga ir arī uzbūves kvalitāte. Ir vērts izvēlēties kabeļus, kas atbalsta 4k un FULL HD izšķirtspēju.

Kāpēc ir tik svarīgi izvēlēties labas kvalitātes kabeli?
Pirmā lieta, kas jāņem vērā, iegādājoties HDMI kabeli, ir tā garums. Jo garāks tas ir, jo lielāka iespējamība, ka signāls zudīs vai radīsies traucējumi, kas izraisīs attēla kvalitātes problēmas. Ne visi kabeļi ir vienādi, un ir zināms, ka daži no tiem var radīt signāla zudumus un traucējumus.

Visbeidzot, iegādājoties HDMI kabeli, cena nedrīkst būt vienīgais kritērijs. Lai gan jums nav nepieciešams tērēt veselu bagātību par augstas klases kabeļiem, vislētākie kabeļi parasti nav labs risinājums. Vispirms ir vērts iepazīties ar konkrētā kabeļa tehniskajiem parametriem, un, ja jums trūkst zināšanu šajā jomā, jautājiet mūsu konsultantiem par piemērotāko kabeli jūsu individuālajām vajadzībām. Augstāka kabeļa cena, kam seko augstāka kvalitāte, ir laba un gudra izvēle. Pērkot lētākos kabeļus, var nākties vilties, tāpēc šajā ziņā nav vērts ietaupīt dažus zeltus.

Zenwire nozīmē vislabāko kvalitāti par saprātīgu cenu.
Mūsu klienti novērtē Zenwire produktus tieši tāpēc, ka to cenas un kvalitātes attiecība ir ļoti laba. Mūsu produktu saprātīgās cenas padara tos par pieejamu risinājumu ikvienam. Tāpēc nav jābaidās, ka pievilcīga cena ir saistīta ar zemāku produkta kvalitāti. Mūsu Zenwire.eu veikals piedāvā tikai pārbaudītus produktus, kurus mēs katru dienu veiksmīgi izmantojam savās mājās un uzņēmumos. Mēs garantējam jūsu apmierinātību ar pirkumu un esam pārliecināti, ka jūs novērtēsiet visas mūsu produktu īpašības.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar kādu no mūsu konsultantiem.
Mēs ar prieku dalīsimies ar jums jaunumiem elektronikas pasaulē un palīdzēsim izvēlēties jūsu vajadzībām atbilstošu aprīkojumu.

 

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl