uz kasi kopā: €0,00
  pirmd.-piekt 10:30-16
box

Piegāde 2-5 darba dienu laikā.

car

Jūs saņemsiet izsekošanas numuru, lai varētu izsekot sūtījumam.

calendar

Atgriešanas politika līdz 21 dienai

product-return

Atgriežas iekšzemes noliktavā bez problēmām.

awards

Oficiālais Zenwire veikals

credit-card

Droši un ērti maksājumi.

star

Veikals ir drošs. Mēs parūpēsimies par jūsu tiesībām.

Atsevišķi uzlādes kabeļi
Tirgū ir pieejami vairāku veidu vienreizējas uzlādes kabeļi. Visizplatītākais veids ir USB-mikro USB kabelis. Šo kabeli izmanto daudzu dažādu veidu mobilo ierīču, tostarp viedtālruņu, planšetdatoru un e-lasītāju, uzlādei. Vēl viens populārs viena veida uzlādes kabelis ir Lightning savienotājs, kas ir USB kabelis. Tas ir svarīgs piederums ikvienā mājoklī, birojā un automašīnā. To izmanto, lai pārsūtītu failus, bet visbiežāk - lai uzlādētu mobilās ierīces, piemēram, viedtālruņus un planšetdatorus. Izmantojot USB kabeļus, varat ātri pārsūtīt failus no tālruņa uz datoru. Laba ideja ir arī nodrošināties ar papildu USB kabeļiem, lai tie vienmēr būtu pa rokai un lai būtu laiks meklēt nozaudēto kabeli. Mēs piedāvājam bezvadu lādētājus klientiem, kuri vēlas uzlādēt tālruni bezvadu režīmā.

 

Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties tālruņa kabeli?
Svarīgākais ir izvēlēties atbilstošu savienotāju. Mēs piedāvājam USB - Micro USB, USB - Lightning, USB - USB Type C kabeļus. Mēs piedāvājam kabeļus, kas atbalsta Quick Charge ātrās uzlādes tehnoloģiju. Ir pieejami arī citi varianti USB C tipa - HDMI , DisplayPort - USB C tipa. Svarīgi Mūsu izstrādājumus raksturo funkcionalitāte, izturība un estētiskā apdare. Ļoti populāra izvēle ir pīti USB kabeļi. Tas nodrošina, ka kabeļi nesapinas un ir ērtāk lietojami. Turklāt pītie kabeļi ir izturīgāki pret bojājumiem.

Zenwire kabeļi ir izgatavoti no augstas kvalitātes metālu pinumiem, kuriem ir lieliska vadītspēja un izturība pret bojājumiem. Tie ir droši kabeļi, kas aizsargā jūsu ierīces no pārspriegumiem un strāvas triecieniem. Papildu priekšrocība ir ātra datu pārsūtīšana - šī funkcija noteikti iepriecinās tos, kam rūp ātra datu pārsūtīšana starp ierīcēm.

Neatkarīgi no tā, kādu kabeli izvēlaties, mēs garantējam augstākās kvalitātes produktus, kas kalpos gadiem ilgi. To izturīgā konstrukcija nodrošina atbilstošu aizsardzību un saglabā funkcionalitāti ilgu laiku. Aplūkojiet Zenwire klāstu jau šodien un atvieglojiet savu dzīvi.

 

uz augšu
Veikals ir skatīšanas režīmā
Skatīt pilno lapas versiju
Sklep internetowy Shoper.pl